−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 7 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jak zawiązać szalik? Bądź modny także na plaży!

  23. 07. 2013      Ze świata mody

Lato jest w pełnym rozkwicie, baseny pękają w szwach. Radzimy Ci, jak błyszczeć na plaży, czy jesteś dumny z lat 90-60-90, czy nie :-)

Hitem sezonu są tak zwane monokiny, jednoczęściowe stroje kąpielowe. Nie bierzcie jednak klasycznego stroju kąpielowego. Nawet jednoczęściowe stroje kąpielowe mogą być seksowne, często bardziej niż bikini. Ich urok polega na tym, że część przednia jest połączona od majtek z biustonoszem. Monokiny pokrywają obszar brzucha, co często stanowi problem dla kobiet. W tej powodzi kolorów i cięć każda kobieta znajduje swoje monokiny.

Monokiny (źródło: google.com) Monokiny (źródło: google.com)

Jeśli nie lubisz jednoczęściowych strojów kąpielowych, spróbuj ładnego szalika lub pareo. Inspiracji może towarzyszyć obraz, który oferuje kilka sposobów noszenia. Ważne jest, aby użyć właściwego rozmiaru szalika lub parea, który powinien wynosić co najmniej 1 mx 1,5 m. W ten sam sposób możesz związać Desigual maxi.

Jak wiązać szalik lub Pareo (źródło: google.com) Jak wiązać szalik lub Pareo (źródło: google.com)

W upalne dni należy również pomyśleć o nakryciu głowy i zdecydowanie nie mamy na myśli brzydkich i upartych czapek :-) Jeśli nie jesteś typem modnych stawów lub figlarnych biustonoszy, weź pod uwagę szalik we włosach. Każdy z nich ma co najmniej kilka w szafie, a ich multifactalność jest po prostu fantastyczna. Zainspiruj się poniższym samouczkiem.

Jak zawiązać szalik (źródło: google.com) Jak zawiązać szalik (źródło: google.com)

Jak zawiązać szalik (źródło: google.com) Jak zawiązać szalik (źródło: google.com)

Jak zawiązać szalik (źródło: google.com) Jak zawiązać szalik (źródło: google.com)

Tego lata przejmiesz kontrolę nad każdym basenem lub plażą w monokinach iz szalikiem we włosach dasz cały styl stroju! Jeśli nie wybierasz się nad morze i chcesz poczuć prawdziwą letnią atmosferę, wybierz się na imprezę przy basenie. Dla Pilzna mamy zaproszenie na imprezę w Pilsen Parkhotel. Lato, basen, świetne koktajle oraz modny pokaz mody Desigual od Different.cz - to będzie letnia akcja w Pilznie.

Zaproszenie na Pool Party - pokaz mody DifferentFashion.cz Zaproszenie na Pool Party - pokaz mody DifferentFashion.cz

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?