−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jak zrobić torebkę w domu? Wypróbuj :)

  21. 08. 2013      Ze świata mody

Czy chcesz zabłysnąć prawdziwie oryginalnym dziełem, z którym nie spotkasz nikogo innego? Czy lubisz tworzyć lub po prostu chcesz spróbować, jeśli to naprawdę działa? Następnie przeczytaj, mamy prosty przewodnik po wskazówkach i trikach, jak szybko zrobić dom torebce bez skomplikowanych szwów lub wymagających wymagań materiałowych.

Co potrzebujesz:

  • skóra, skóra, skóra ekologiczna lub materiał (tylko od Ciebie zależy jaki materiał preferujesz, skóra lepiej trzyma kształt)
  • szmatką lub szerszą wstążką
  • pasek na torebki (ucho torebek można kupić w pasmanterii lub w sklepach internetowych)
  • szczypce do dziurkowania lub nitowania
  • naprawione na tekstyliach (fixed phantom)
  • nożyczki
  • duża płyta, taca lub okrągły kształt, który może być użyty jako szablon

... a potem tylko odrobina cierpliwości i możemy zacząć robić :)

Jak zrobić torebkę w domu. Źródło: google.com Jak zrobić torebkę w domu. Źródło: google.com

1) Najpierw przygotowujemy wszystkie niezbędne rzeczy do produkcji torebki i demontujemy materiał, z którego wykonamy torebkę (skóra, skóra ekologiczna, tkanina) na odwrotnej stronie leży szablon, który jest narysowany przez fantomowe mocowanie (zaletą jest to, że po drugiej stronie poprawki jest zniknięcie zobacz jakieś brzydkie linie), a następnie wyciąć okrągłą podstawę torebki i zmierzyć około 12 punktów na obwodzie koła, aby później wykonać wstążkę.

2) Teraz bierzemy szczypce lub nitujące szczypce i przewiercamy przez nasze przygotowane punkty jeden po drugim. Przygotowujemy wstążkę i dziergamy przez otwory.

3) Rozważ większe wstążki od reszty wstążki, które przeniosą torebkę do ostatecznego kształtu. Teraz wystarczy przypiąć uchwyt torebki i wyjść z nowym kawałkiem ulicy :)

I czy Desigual ręcznie malowany , projektant i ciekawe torby są dla Ciebie lepsze i łatwiejsze?

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?