−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 0 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jakie buty nosić do torebki?

  12. 03. 2018      Jak się ubrać

Dzień dobry,

kupiłam sobie czarną torebkę w szare paski. Mogę prosić o pomoc, jaki rodzaj obuwia ewentualnie jaki kolor najbardziej pasowałby do tej torebki? Przede wszystkim w okresie wiosennym, pasują również buty trekkingowe lub wyjściowe? Możecie mi Państwo coś doradzić? Jeśli jest taka możliwość, to coś bez obcasa, do tych nie jestem przyzwyczajona. Dziękuję.

 


Janina Radostna

Odpowiedź

Droga Janino, 

zależy od designu torebki, jednakże ogólnie obowiązuje to, że powinna Pani dopasować kolor torebki do koloru butów. Co oznacza, jeśli jest torebka czarno-szara, proszę wybrać buty czarne, szare, czarno-szare, jasno lub ciemno szare, nawet buty antracytowe.

Jeśli torebka jest typowo sportowa, w takim przypadku może Pani do niej założyć obuwie trekkingowe, ale również wyjściowe. Jeśli torebka jest elegancka, w takim przypadku tylko elegancki kształt buta. Już nie jest ważne czy będą to szpilki, balerinki lub bikery a trampki. Ważne jest to, aby but wyglądał "kobieco". Zainspirować może się Pani również w naszym sklepie internetowym w kategorii buty damskie

tenisky Tommy Hilfiger

Miłego dnia za www.differenta.pl życzy Nikol.