Perfum Desigual do zakupu powyżej 500 zł jako PREZENTPerfum Desigual do zakupu powyżej 500 zł jako PREZENTTEGO CHCĘ!
+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Poradnia modowa

Jakie kolory można łączyć ze sobą, a jakie one w ogóle nie są?

  08. 02. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

Mam mały problem z kombinacją kolorów. Lubię nosić w bazie zarówno czerń, jak i brąz, jakie kolory mogę łączyć na nich i co jest z nimi nie tak? Czy mogę je połączyć?


Iva Knechtová

Odpowiedź

Drogi Ivo,

kombinacja kolor czarny / brązowy nie jest zalecana, jeśli jest ciemnobrązowa z czernią. Jeśli wybrałbyś jaśniejszy odcień, taki jak orzech laskowy, karmel lub rdzę, zalecamy. Jeśli jednak chcesz doradzić uniwersalny kolor, zarówno brązowy, jak i czarny, możesz wybrać niebieski . Jeśli nosisz na przykład brązowe i czarne buty z brązową i czarną torebką, nie zepsujesz ciemnoniebieskiego płaszcza. Oba kolory będą również dobrze wyglądać w proszku, bieli, beżu, nafcie, khaki i wszystkich takich "neutralnych" odcieniach.

Kolory, które nie pasują naprawdę są: fioletowe z zielonym, ciemnobrązowe z czarnym . Oszacowalibyśmy to z głowy. Nie bój się połączyć np. Pomarańczowego z różowym , wcale nie wygląda źle. Ostatnio latają także tzw. Stroje monochromatyczne. Oznacza to na przykład połączenie wina z podstawką do wina itp. Ale jeśli nie boisz się kolorów, przejdź do marki Desigual , która ma wspaniałe kolorowe talenty i wszystkie kombinacje kolorów na każdym kawałku wyglądają świetnie.

Desigual

Miły dzień dla www.different.cz Nikol.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje