−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 25 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jakie kolory można połączyć razem a jakie wręcz przeciwnie?

  08. 02. 2018      Jak się ubrać

Dzień dobry,

mam trochę problem z łączeniem kolorów. Lubię nosić kolor czarny, jak i brązowy jako podstawowy, jakie kolory mogę do nich dopasować a jakie do nich w żadnym przypadku nie pasują? Mogę je łączyć razem?


Martyna Sobczak

Odpowiedź

Droga Martyno,

połączenie koloru czarnego a brązowego za bardzo nie zalecamy, jeśli chodzi o kolor ciemno brązowy z czarnym. Jeśli ale wybierze Pani do koloru czarnego jaśniejszy odcień, na przykład orzeszkowy, karmelowy lub rudy, te zalecamy z całego serca. Jednakże, jeśli chce Pani doradzić uniwersalny kolor do brązu i czerni, można wybrać kolor niebieski. Jeśli nosi Pani na przykład brązowe a czarne buty z brązową lub czarną torebką, w tym przypadku z kolorem granatowym nie można zrobić błędu. Do obuch kolorów będzie wspaniale pasować kolor pudrowy, biały, beżowy, oliwkowy, khaki a wszęlkie podobne "neutralne" odcienie. 

Kolory, które zdecydowanie do siebie nie pasują to: fioletowy z zielonym, ciemno brązowy z czarnym. To można powiedzieć teraz natychmiast. Ale proszę się nie bać połączyć na przykład kolor pomarańczowy a różowy, to wcale nie jest złe połączenie. W ostatnich latach są na czasie również tzw. outfity monochrome. To znaczy na przykład połączenie wiśniowej góry a wiśniowego spodu itp. Jeśli nie boi się Pani kolorów, proszę sięgnąć po marce Desigual, która ma wielki kolorowy talent a wszelkie kolorowe połączenie na poszczególnych produktach wygląda zawsze wspaniale. 

Desigual

Miłego dnia, za www.differenta.pl życzy Nikol.