+48 691 429 847 (dni robocze, 8-15)

Poradnia modowa

Jakie są trendy w modzie w 2018 roku?

  04. 07. 2018      Pytania ogólne

Cześć,

jakie trendy w modzie w tym roku?


Kateřina Hrubá

Odpowiedź

Droga Katko,

wielu projektantów mody dosłownie ma ten trend. Bo wygląda na to, że wzięła wiosenne i letnie kolekcje i włożyła je w jesienne i zimowe płaszcze. Co jest ogromną zaletą, która może uratować nasze portfele w pewien sposób.

Podstawowymi kolorami tego roku są: pomarańczowy, żółty, fioletowy lub czerwony, w ciemniejszych odcieniach. Trendy są różowo - różowe , słodycze, różowy i różowy. Jesienią nie powinno zabraknąć zardzewiałego brązu, wielbłąda, khaki czy śliwki w swojej szafie .

Tegoroczne ulubione materiały, takie jak aksamit czy zamsz, również są zwracane. Motywy zwierzęce, paski, kostki i kwiaty.

Jeśli chodzi o edycję, tegoroczne charakterystyczne midi długości sukienki i spódnicy, widoczne szwy spodni w różnych odcieniach koloru, płynąca sukienka z koronkowym wykończeniem, kostiumy spodni, mieszanka sportowego i eleganckiego stylu . Krótko mówiąc i dobrze, będzie kolorowy i stylowy.

trendy w modzie 2018

Miły dzień dla www.different.cz, chce Nikol.

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje