Ekstra rabat 10 % z kodem EXTRA10 na wszystko!Kończy za 43 godzin 43 minut
+48 691 429 847 (dni robocze, 7-15)

Poradnia modowa

Jakie suknie dla pulchnego?

  11. 01. 2018      Jak się ubrać

Cześć,

całe moje życie miało smukłą i solidną sylwetkę, a ja nosiłem tylko sukienki i mini spódniczki, przynajmniej spodnie, głównie dla sportu. Teraz mam dwoje dzieci i moja postać jest jakoś wypełniona. Nie pasuję do moich ukochanych ubrań, nie mogę schudnąć, ale moja miłość do ubrań i spódnic wciąż pozostaje, więc chciałbym zobaczyć, jakie sukienki są odpowiednie dla pulchnych kobiet?


Eliška Čečená

Odpowiedź

Drogi Elizeuszu,

sukienka pasuje każdej damie bez rozróżnienia postaci, ponieważ sukienka sprawia, że ​​kobieta jest prawdziwą kobietą. Potrzebne jest tylko odpowiednie cięcie. Ostatnio Oversize Edge jest popularną funkcją, która ukrywa niedociągnięcia i podkreśla funkcje . Latem zalecamy noszenie szerokich ramiączek, głębszy dekolt jest również zawsze zaletą. Na przykład, możemy polecić sukienki Desigual , zarówno nadwymiarowe, jak i specjalnie krojone, takie jak specjalnie spreparowana tkanina i asymetryczna spódnica w okolicy brzucha, dzięki czemu figura jest pochlebiona.

sukienka damska Desigual

Miły dzień, Nikol z www.different.cz

Ta strona wykorzystuje ciasteczka cookies, do świadczenia usług, reklamy spersonalizowanej i analizy wyświetleń. Następne informacje