−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Jakie torebki letnie są w tym roku na czasie?

  17. 04. 2019      Jak się ubrać

Dzień dobry,

chciałabym u Państwa zakupić torebkę, ale nie wiem, jakie są teraz na czasie. Mogłabym prosić o pomoc?

 


Ewa Marciniak

Odpowiedź

Droga Ewo, 

oczywiście. Na torebki jesteśmy ,,ekspertami" a ponieważ ich mamy w naszym magazynie naprawdę sporo, mamy kilka pomysłów na top damskie torebki letnie 2019

  1. Przejrzysta torebka Tommy Hilfiger - Przejrzysta torebka jest gorącym trendem, proszę nie bać się pokazać, co ona zawiera.
  2. Plastikowa torebka O bag - Wielki boom nastąpił z Włoch już kilka lat temu a nadal trzyma się w czole rankingu a nie ma się czemu dziwić, na lato jest O bag idealny.
  3. Torebka biodrowa Tommy Hilfiger - Torebki biodrowe rządzą w tym roku światem! Można ją nosić na piersiach, w pasie lub przez ramie. Jest maksymalnie wygodna a stylowa.
  4. Plecak Anekke - Plecaki są po prostu wspaniałe! Nie tylko z tego powodu, że są one praktyczne, idealne na przykład na festiwale lub podczas podróżowania, ale również podczas zwykłego noszenia. Są również piękne, jako na przykład plecak od marki Anekke. 
  5. Crossbody Calvin Klein - Torebką crossbody nigdy niczego nie można zepsuć, sięgnąć może Pani w tym roku po wyraźnym kolorze torebki crossbody od marki Calvin Klein. 

kabelka Tommy Hilfiger

Miłego dnia życzy Nikol, www.differenta.pl.