−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 44 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Jesienna sukienka Culito z Hiszpanii - nowa kolekcja 2018

  %15. %10. %2018      Ze świata mody

Już jest! Pojawiła się nowa kolekcja popularnej marki mody Culito z Hiszpanii . Śpimy i drżymy, wszystkie panie, kobiety i panie w tej kolekcji dosłownie świecą. Chociaż ciemniejsze, matowe kolory są typowe na jesień, będziesz świecić z Culite we wszystkich kolorach i nie martw się w ogóle. A ponieważ sukienki są podstawą garderoby dla każdej kobiety, zdecydowaliśmy się poświęcić cały artykuł Culito z Hiszpanii .

Hiszpańska marka Culito z Hiszpanii jest bardzo żywa, do tego, panie, prawdopodobnie przywykliście. W tej kolekcji znajdziesz także mniej elementów. Trzeba powiedzieć, że projektanci tej marki nie zapominają o aktualnych trendach mody, więc nie martwcie się, że was nie było. Niezależnie od tego, czy wybierzesz długą sukienkę, długość midi lub mini, dekolt czy golf, zdecydowanie nie umknie Ci Culito.

Jakie więc trendy są trendy i mamy wszystkie typy. Jeśli chodzi o materiały, nie oprzesz się w tym roku. Najbardziej przyjemne, lekkie i jakościowe są wszystkie elementy. Niektóre sukienki są lekkie, a niektóre mocniejsze, w zależności od tego gdzie i kiedy chcesz je wyciągnąć. Czy to na piłce, czy w pracy, fantazje nie są ustawione. Spójrzmy na ten splendor.

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

sukienka Culito z Hiszpanii

Więcej inspiracji można znaleźć w naszej kolejnej pracy Different TV !

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?