−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 57 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Kaczor Donald obchodzi 85 lat

  %24. %08. %2019      Ze świata mody

Jedna z najpopularniejszych postaci Walta Disneyho, Kaczor Donald obchodzi urodziny!

Obchodzi niewiarygodnych 85 lat! 

Kaczor kochający pączki a paradoksalnie i pieczoną kaczkę, był wymyślony legendą, Waltem Disneyem, który już wtedy miał pozytywną "miłość" Myszkę Miki. Ale zapragnął postaci, która miałaby również jakąś cechę negatywną a była troszkę łobuzem. Swój wygląd uzyskał Kaczor Donald dzięki rysownikowi Carlu Barksowi a po raz pierwszy pojawił się na ekranie filmowym 9 czerwca 1934 roku. Na to, aby został celebrytą, wystarczyło jedynie 8 minut a jego popularność udowadnia nie tylko przychylność maluszków, jak i dorosłych, ale przede wszystkim gwiazda w Aleji gwiazd w Los Angeles. 

Kačer Donald slaví narozeniny

O Donalda urodzinach nie zapomniała ani marka Desigual a jako prezent od niej dostał limitowaną edycję odzieży. Świętuj a złóż mu wyrazy szacunku i Ty! Noś go nie tylko w swojej myśli, ale również na sobie!

A ponieważ kariera kaczorowska jest trochę bezspodniowa,
marka Desigual ubierze tylko górną część Twojego ciała.

Wygodne koszulki dla kobiet i mężczyzn, bluzy przez głowę, dla panów w szarym, w stylu niedbałym, dla białych dam lub granatowych z mylną, denimową koszulą... Donald Duck ma styl a Ty z nim! Wybierać możesz tutaj https://www.differenta.pl/?query=donald

Donald Duck

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?