−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 113 godzin 10 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Kapcie zdrowotne jako trend w modzie

  24. 06. 2019      Ze świata mody

Co najpierw przychodzi Ci do głowy, kiedy mówisz kapcie? Jeśli myślisz o bezsmakowych ortopedycznych „kapciach szpitalnych”, pewnie pomylimy Cię w tym artykule. Rozumiemy, że większość z Was dba o design, a nie o wygodę, to znaczy wygląd, a nie zdrowie.

Kapcie medyczne Crocs

Ostatnio, jako sklep z modą, istnieje ogromne zapotrzebowanie na obuwie zdrowotne i wysokiej jakości. Że nasi klienci kładą duży nacisk nie tylko na design, ale także na parametry anatomiczne obuwia. Mamy dla ciebie świetną wiadomość. Mamy dla Ciebie piękne, stające się i zdrowe buty. Kapcie medyczne Crocs .

Marka odzieżowa Crocs nie jest już tylko „plastikowymi dziurkowanymi chodakami”, ale tylko kapciami w najlepszych projektach. Kapcie ślizgowe Crocs są dostępne w różnych kolorach, takich jak taśmy metaliczne lub połyskujące, ale także w prostej konstrukcji lub kapciach na platformie.

Wreszcie, zdecydowanie nie należy lekceważyć podstawowych informacji o zdrowych oponach. Dlatego mamy 5 podstawowych punktów do wyboru przy wyborze odpowiednich butów.

Kapcie medyczne Crocs

5 parametrów obuwia zdrowotnego

  1. Odpowiedni rozmiar - ważne jest, aby twoja stopa miała wolę w bucie, nie była ograniczona w przestrzeni i czuła się swobodnie.
  2. Materiał - właściwym materiałem jest podstawa. Crocs produkuje buty ze specjalnego materiału Croslite, który jest trwały, miękki i nie pachnie stopami.
  3. Istotny jest również anatomiczny kształt - anatomiczny kształt i wkładka. Ponadto buty Crocs mają punkty masażu na wkładce, które pięknie stymulują stopę.
  4. Idealna wysokość pięty - dla mężczyzn do 2,5 cm, dla kobiet do 5 cm. Kapcie Crocs są idealne dla Ciebie, a ten parametr jest zawsze dostępny
  5. Waga - But Crocs jest niezwykle lekki, prawie niewidoczny na stopach.

Kapcie medyczne Crocs

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?