−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 49 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Keep Cup - Grzałki, które mają sens

  26. 10. 2018      Ze świata mody

Kawa na wynos, herbata do ocieplenia w chłodne dni, świąteczne spawanie po drodze przez miasto?
Gorący napój w filiżance, który po użyciu wyrzucasz - prosty, szybki, ale nieorganiczny!

Każdego roku na całym świecie produkuje się około 500 miliardów plastikowych filiżanek ... Pomyślmy ... W Australii już dawno temu myśleli i zaczęli robić kubki / kubki, których możemy używać do naszych ulubionych drinków w kółko i trochę łatwiej. środowisko.

nieorganiczne plastikowe kerimky

Keep Cup to stylowy kubek termoaktywny, ale nie dosłownie - Twój napój utrzymuje ciepło w czasie o 20-30 minut dłużej , a nie o wiele dłużej. Jego istnienie jest przede wszystkim ekologiczne , ponieważ konsumpcja zwykłych plastikowych kubków zmniejsza się na świecie o każdy kubek kupiony przez Keep Cup .

Wykonany jest z polipropylenu lub szkła , nie zawiera BPA i nie jest toksyczny. Nie musisz się martwić, że zmyjesz go w zmywarce lub podgrzejesz w kuchence mikrofalowej.

Możesz wybierać spośród kilku różnych rozmiarów i szerokiej gamy kombinacji kolorystycznych. Istnieją również oryginalne limitowane edycje. kto lubi swój projekt na pierwszy rzut oka.

Zachowaj CUp Large

Keep Cup Star Wars

Keep Cup Medium

Czy wybrałeś własną? Jeśli tego nie zrobisz - wybierz https://www.different.com/keepcup .

Mimo to, dzięki Keep Cup wyglądasz bardziej stylowo niż zwykły kubek, a poza tym ciepły napój sprawia, że ​​czujesz się dobrze, że zrobiłeś coś dobrego dla naszego środowiska.

Zachowaj puchar

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?