−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 56 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Keepcup - kubek, który rozświetla dzień

  07. 12. 2015      Ze świata mody

W dzisiejszym współczesnym dniu nie będziemy nawet pracować rano bez noszenia świeżej kawy . A jeśli jesteś równie uzależniony, wiesz bardzo dobrze, że twoja ulubiona filiżanka kawy lub herbata smakuje najbardziej. Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość. Przynosimy nowe kubki, które sprawią, że będziesz szczęśliwy każdego dnia tygodnia. Keepcup to nie tylko prosty kubek ...

Plastikowy (beztipropylenowy BPA) kubek z silikonowymi akcesoriami został stworzony głównie w celu ochrony przyrody. Producenci kubków w 1998 r. Powiedzieli, że było już wystarczająco dużo jednorazowych kubków z tworzyw sztucznych i papieru. Później jednak te wyobrażające i kolorowe kubki stały się bardziej zjawiskiem niż się spodziewali.

Te nietoksyczne i przyjazne dla środowiska kubki są produkowane w kilku wariantach kolorystycznych, których nie można sobie nawet wyobrazić, ale z niezwykłą magią, takie pastelowe kolory idealnie pasują i sprawiają, że jesteś tak szczęśliwy każdego dnia. Możesz wybierać spośród czterech rozmiarów, ekstra małych, małych, średnich i dużych, dzięki czemu możesz zrobić swój ulubiony kubek jako małą, czarną kawę, a także słodką i dużą latte.

Popularność tych kubków to nie tylko radość z ich materiału i kolorów, ale ich praktyczność jest również obowiązkowa w mowie. Keepcup utrzymuje twój gorący napój przez około trzydzieści minut dłużej niż zwykły kubek, a silikonowe zamknięcie może pomóc zapewnić, że kubek się nie rozleje. Kubek można zmieścić w większości ekspresów do kawy, można go umieścić w kuchence mikrofalowej i zmywarce.

Na różnych portalach społecznościowych widać, że Keepcup stał się wielkim fenomenem w kilku krajach na całym świecie. Ludzie zachowują swoje "Keepcupy" (szczególnie w najlepszym widoku) robiąc zdjęcia w drodze do pracy, na stole roboczym między dokumentami i chodząc, pokazując, że nawet "mały plastikowy malutki" może uprzyjemnić dzień.

A ty wciąż się wahasz? Uszczęśliwiaj się i zdobądź ten, który ci odpowiada. Obiecujemy, że będziemy z tobą codziennie rano i przyniesie Ci to, co możesz - poranną kawę. Dodatkowo możesz wreszcie wydostać się z tłumu i mieć swój nietuzinkowy i wesoły kubek, który wszystkim się spodoba. Bądź trochę inny. ;)

Źródła zdjęć: Pinterest.com

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?