−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 32 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Poradnia modowa

Kiedy jest Czarny Piątek 2017?

  %08. %03. %2017      Pytania ogólne

Witam, w tym roku cieszyłem się największą przyjemnością, gdy w Czarny Piątek kupiłem wymarzoną torebkę Desigual i wiele innych wspaniałych rzeczy z Twojego sklepu. Czy wiesz, jaki dzień nadejdzie w najbliższy Czarny piątek 2017? Chcę być gotowy na ten dzień i nie chcę, żeby coś się stało, krążę dziś w dzienniku i nic mnie nie powstrzyma! I jeszcze jedno pytanie, dlaczego ten dzień nazywa się Czarny piątek? Dziękuję za odpowiedź.


Marie Svobodová

Odpowiedź

Droga Marie,

usiądź wygodnie, otwórz dziennik i podkreśl atrakcję 24 listopada 2017 r . Czarny piątek lub czarny piątek w USA i Kanadzie to wydarzenie o dużych rabatach i sprzedaży . Jest obchodzony pod koniec listopada, każdego dnia po Święcie Dziękczynienia, i jest uważany za początek przedświątecznych zakupów. W niektórych stanach Ameryki Północnej nawet czarny piątek jest dniem wolnym od pracy, więc pracownicy mają wolne, aby mogli pójść na zakupy.

Wiele osób postrzega ten dzień jako przedświąteczną gorączkę handlową, która rozprzestrzenia się niczym epidemia na całym świecie i niewielu ludzi ulega temu procederowi. Oczywiście nie pozostajemy w tyle iw tym dniu dla was, nasi drodzy klienci tworzą najbardziej ekscytujące działania i rabaty.

Czarny piątek

Miły dzień Nikol z www.different.cz