−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 29 godzin 12 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

KLAPKI A BUTY CROCS W NOWEJ KOLEKCJI LITE RIDE

  06. 08. 2019      Differenta TV PL

KLAPKI DAMSKIE CROCS

Crocs! Marka, która nas zaskakuje już przez 17 lat. Przez ten czas marka Crocs przeszła bardzo długą trasę. A nie była wcale ona łatwa. Buty plastikowe, które mają wygląd chodaków? Kto by sobie pomyślał, że będą prawdziwym hitem modowym. Dlatego jesteśmy zachwyceni, że zawsze możemy Ci przynosić to naj od marki Crocs a że możemy być częścią tego sukcesu. Dlatego witamy przy nowym odcinku Differenta TV. 

Dzisiejszy odcinek będzie poświęcony nowości LITE RIDE! Gorąca nowość, dzięki której są klapki a buty Crocs bardziej komfortowe a stylowe. Nie wierzysz w to? Uwierz, ponieważ my to wypróbowaliśmy na własnej skórze. Sprawiliśmy dla siebie taki maůy test a wybraliśmy kilka z naszego magazynu. Wszyscy udzieliliśmy same 6! A to już coś oznacza. A przede wszystkim w tym okresie! 

Każdy chce, aby jego nogi czuły się jak pączek w maśle. Zwłaszcza teraz, podczas wakacji. Oprócz Twoich kolegów, znajomych a rodziny jest idealnym kumplem pdczas podróżowania marka Crocs. Dlaczego?

Buty Crocs są plastikowe a ich główną zaletą jest to, że są wodoodporne. Żaden deszcz już Cię nie powstrzyma. Niepowstrzyma Cię ani wtedy, kiedy będziesz mieć na sobie trampki Crocs. Te wystarczy tylko nachylić a cała woda wyleci. Na dodatek są taaak bardzo wygodne, ponieważ. Japonki, klapki, chodaki i trampki zawierają punkty masażowe, dzięki którym Twoje nogi poczują się bardzo komfortowo. A to już jeszcze ogromna zaleta!

Prawie zapomnieliśmy. Marka Crocs na tegoroczny sezon rpzynosi również modele dla tych najmniejszych - dzięcięce Crocs. Więc jeśli chcesz, aby cała Twoja rodzinka była dopasowana do siebie, masz doskonałą okazję.

Oprócz tego wszystkiego (a że tego jest), przedstawiamy Ci całkowicie nowy koncept wideo, którym będziemy się od teraz zajmować coraz bardziej. Chcemy przekazać Ci jak najwięcej ciekawostek, aktualnych informacji a nowości od danej marki. Podczas kilku minut podsumowujemy to najlepsze a najciekawsze co znajdziesz na Differenta. Mamy nadzieję, że nasze nowe filmiki będą Ci się podobać a już teraz możesz cieszyć się na następny odcinek w podobnej postaci.

Na pewno daj nam znać i Ty, jakie marki Cię interesują a my Ci o nich nagramy następny odcinek. Pisz na maila lub na Facebooka. Dzwoń a przede wszystkim bądź Differenta. Cieszymy się na Ciebie.

MĘSKIE CROCS

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?