−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Klejnot Desigualu wśród klejnotów Pilzna

  %19. %06. %2015      Ze świata mody

Po prostu idź do miasta na lody, spójrz na to, co nowego w środku i jakoś złap ten brąz. Masz super sukienki, botki klapy klapy i twoje twarze są ozdobione małą lalkę, która jest oznaką satysfakcji. Jednak czegoś brakuje. Że nie wiesz co? Za chwilę zrozumiesz nowe rzeźby z brązu z pracy Lei Vivot w Sade of Thirty-five.

portmonetka-002

Zbliżając się do Biblioteki Naukowej Pilzna, przyciągniesz Statuę Kobiet z Psem. Dzieło nosi nazwę BUTTERFLY i zostało stworzone jako prezent ślubny dla żony prezydenta City TV w Toronto. Lea otrzymała fotografię psa, który był lojalnym towarzyszem swojej żony. Ale co trzyma w ręku? Motyl i piękna torebka Desigual Menorca Mini Twarze, które tego dnia wyruszyły na spacer. Torba jest klejnotem tej kolekcji i skacze od jednej rzeźby do drugiej. Jest tak przytłumiona, ale wciąż przyzwoita i piękna. Tak jak myślisz i będziesz w swojej głowie, że musisz to mieć.

Hop. Skacz.

torebka-001

Piękno z kwiatkiem na przodzie torby krzyczy na ciebie: potrzebujesz mnie, podziwiając rzeźbę, która nosi nazwę TRZECIA - GRAPES OF PASSION. Rzeźba to funkcjonalna fontanna, a bogini wina Bachusa wlewa na nią kieliszek wina, pocieszając dwóch kochanków. Czy to przyciąga Cię do oglądania się wstecz?

portmonetka-005

Boki w proszku mają wciąż te same kolory. Plecy są czarne i niosą dwa koła wesołych kolorów. Ile zmieści się na posągu. Ale zanim człowiek ma nadzieję, Menorca skacze do innego posągu.

torebka-006

Tym razem dwoje dzieci testuje, czy będzie padać. Rzeźba nazywa się RADOŚĆ DESZCZU i jest funkcjonalną fontanną z wodą opadającą na twarze dzieci rolników radujących się z opadów. Tyle o przetrwaniu. Nawet nasza torebka Desigual nie boi się wody. Wykonany jest z materiału, który można prać.

torebka-007

Uszy torby są nie tylko w ręku, ale także obejmują pasek na ramię. Będzie to również docenione przez kobiety, które są pełne rąk przez cały dzień. Jak mama na tej pięknej rzeźbie, zwanej PREZENTEM ŻYCIA - zrodziła się idea rzeźby w szpitalu, w którym Lea sprowadziła na świat swojego pierworodnego syna Uriasza.

torebka-004

Malowana twarz Kwiaty z włosami we włosach zdawały się pochodzić z pędzla Picassa, więc poszła zobaczyć naszą torebkę. Jest przestronny i świetnie się nosi. Pomogą w tym wszystkie pędzle mistrzowskie i być może paleta. Byłby szczęśliwy. Ławka, na której siedzi Picasso, niesie swoje filozoficzne przesłanie i myśli trwale wpisane w brąz jako odniesienie do przyszłych pokoleń.

torebka-003

Desigual Desire Menorca Mini Faces zakończyło się zespołem UNITY, który powstał ponad 20 lat temu, a Lea Vivot wyraża swój sprzeciw wobec rasizmu. Nasza torba bardzo spodobała się dziewczynie na zdjęciu z jej elegancją, kolorem, asymetrią, a przede wszystkim praktycznością i lekkością.

Być może Twoja torebka również Cię przyciąga, a Ty przyjdziesz po nią do naszego Pilzna. Z pewnością chciałby jeszcze raz spojrzeć na rzeźby przed udaniem się do Pilzna.

Zdjęcia i tekst: Tereza Zdvihalová

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?