−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 147 godzin 29 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

KOCHAMY ANEKKE

  %16. %05. %2019      Different TV CZ / SK

ANEKKE

>

Po prostu uwielbiamy Anekke u nas w Different. Nasz magazyn zdobią piękne egzemplarze, które po prostu musimy Wam zaprezentować w dzisiejszym DifferentTV. Nie ma innego sposobu. W nowej kolekcji na wiosnę/lato 2019 czekają na Ciebie niezwykłe dzieła!

Anekke w tym sezonie skupia się przede wszystkim na podkolekcjach Jane i India. Dlatego dziś zamierzamy je szczegółowo omówić i powiedzieć, czym się od siebie różnią. Jeśli jesteś gotowy, powiedz to głośno - Kocham ANEKKE!

Simcha i Nicole w tym odcinku DifferentTV wprowadzą Was naprawdę we wszystko. Ale aby trzymać cię w napięciu na trochę dłużej, przeczytajmy razem fragment krótkiej historii o małej dziewczynce o imieniu Jane i pięknej. duchowa kraina zwana Indiami.

Jane

Kiedyś była sobie mała dziewczynka, która uwielbiała czytać. To byłam ja, Jane. Dla wielu osób czytanie książek to coś więcej niż tylko hobby. To sposób na ucieczkę od rzeczywistości, na życie innym życiem, na marzenia bez konieczności zamykania oczu. A dla mnie to magiczny akt, którym mogę się cieszyć w każdym miejscu na świecie, o każdej porze dnia."

Te piękne słowa całkowicie oddają to, czym Anekke Jane chce być. Więc, czy wiesz już, jak ją poznasz?

Indie

"Świat został stworzony, by go odkrywać. Dlatego też jestem żądną przygód duszą, która chce odkrywać nowe miejsca i wciąż być wzbogacana o wszystkie doświadczenia, które czekają na mnie w miejscach, w których nigdy wcześniej nie byłam. Ponieważ kiedy jest się częścią miejsca, ludzi i ich zwyczajów, można być o wiele bardziej ludzkim, empatycznym i wrażliwym. To właśnie z entuzjazmem i pragnieniem duchowej podróży przybyłem do Indii

Co z Indiami? Czy wiesz?

Zanurz się w świecie marzeń, bo marzyć może każdy, w każdym wieku. Sny i wyobraźnia są również pierwszymi wskazówkami pozwalającymi odróżnić Jane od Indii.

>

NEW JANE I KOLEKCJA INDIA

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?