−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 36 godzin 43 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Kolekcja męska Desigual z kolekcji Wiosna / Lato 2015 - 52.díl - DIFFERENTTV.CZ

  %17. %02. %2015      Different TV CZ / SK

% wideo (y, M03NGaiLYLU)%

Czy jesteś mężczyzną, a ty sobą? Czy wiesz, jakie jest życie? I czy uważasz, że najważniejsza rzecz w życiu jest zawsze zabawna? Właśnie dla Ciebie jest kolekcja męskich ubrań Desigual;) Mężczyzna, który ubiera markę Desigual, nigdy nie będzie pasował między innymi jako szara mysz. Zawsze będzie gwiazdą, artystą i draniem.

Męskie koszulki Desigual pasują do Ciebie jak kombinezony. Po prostu wybierz, czy jesteś Slim czy Regular. Slim jest najcieńszy;) Męskie koszule można znaleźć w skromniejszej formie. Zawsze noszą coś oryginalnego, a ty jesteś zachwycony otoczeniem.

Męska koszulka Desigual? Jasna rzecz, w której lśnisz. W nowej kolekcji Desigual Spring / Summer 15 znajdziesz męskie t-shirty Desigual z motywami zwierząt. Zawsze pełen humoru, więc małpy lub Tukan będą twoimi przyjaciółmi w barze i na spacerze. Zobaczysz obie koszulki w modnej telewizji internetowej Different TV ;)

Desigual wie, że faceci nie są tak odważni jak panie, więc w kolekcji znajdziesz jeszcze bardziej umiarkowane wzory. Ten rok to hit, na przykład tropikalny wzór, który przechodzi praktycznie przez wszystkie światowe marki.

Bądź inny dzięki modnemu e-shopowi http://www.different.cz ;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?