−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 15 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

KOLEKCJA SANTORO LONDON W STYLU GLAMOUR

  %27. %05. %2019      Different TV CZ / SK

SANTORO LONDON

>

W zeszłym tygodniu zagłębiliśmy się w krainę marzeń i fantazji, więc mamy kolejną markę która zafascynuje Cię i nie tylko. Ta marka jest piękna. Jest wyjątkowy i kochany przez kobiety na całym świecie. Czy wiesz, o jakiej marce mówimy? Tak, to prawda. To jest nowa kolekcja SANTORO LONDON.

>

Może ci się wydawać, że to mrzonka, jak coś tak pięknego mogło powstać. Nie jesteś sam. W 1984 roku było to marzenie Luccio i Meery Santoro, ale stopniowo marzenie stało się rzeczywistością. W tym samym roku stworzyli swój pierwszy produkt, a w następnym roku wypuścili swoją pierwszą kolekcję, która nosiła tytuł Bang on the Door.

Ale przenieśmy się w czasie do 2019 r. To 34 lata po tym, jak Luccio i Meera stworzyli swój pierwszy produkt. Na ten rok ta niezwykła marka przygotowała trzy nowe subkolekcje. Są to - Bee-Loved, Tall Tails i Bubble Fairy. Jeśli te nazwy jeszcze nie brzmią znajomo, nie rozpaczaj. Właśnie po to Simcha i Nicole są tutaj, aby Ci wszystko wyjaśnić.

>

Oprócz nowych subkolekcji, Santoro London przygotowało dla Państwa również nowe produkty. Możesz oczekiwać torebki na ramię, portfela lub pięknego pudełka na biżuterię. Mamy też coś dla miłośników pamiętników!

>

Więc, czy pójdziemy i odkryjemy razem kolejną piękną markę? Mamy nadzieję, że nowa kolekcja oczaruje Cię tak samo jak nas. Koniecznie dajcie znać, czy jesteście fanami tej marki i jakie produkty posiadacie. Będzie nam bardzo, bardzo miło!

>

Pięknych i trochę Innych dni życzy Wam cały zespół Different.cz

>

►► KABELKY SANTORO LONDON

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?