−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 147 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

KOLEKCJA SPORTOWA DESIGUAL

  %15. %04. %2019      Different TV CZ / SK

SPORT DESIGUAL

>

Piękno natury już powoli wychodzi na zewnątrz, a to oznacza tylko jedno: To idealny czas na aktywność sportową i wprowadzenie odzieży sportowej Desigual. HIP HIP, HORROR!

>

Z najnowszej kolekcji Desigual Sport przygotowaliśmy trzy podkolekcje, które rozpoznasz po różnych wzorach i projektach. Pokazujemy również różne kombinacje kolorów, takie jak niebieski i fioletowy. Ciemny niebieski i pomarańczowy i nie do pominięcia piękny jasny niebieski.

Kolory to jedno, ale wzory. Wzory sprawiają, że te elementy są naprawdę wyjątkowe. W aktualnej kolekcji znajdziesz zarówno tropikalne, jak i kwiatowe wzory, które są zupełnie inne.

>

Oprócz najlepszej wydajności, kolekcja Desigual Sport gwarantuje Ci najwyższy komfort. Nadaje się zarówno do wielkich widowisk sportowych, jak i do spędzania wolnego czasu. Możesz wybrać kawałki zarówno z funkcjonalnego materiału, jak i bawełny.

A jaka jest ostatnia mądrość, którą dziś wybierzemy? Nie przegap piękna natury. Wyjdź na zewnątrz. Oczyścisz swoją głowę i zostawisz swoje zmartwienia za sobą.

DESIGUAL

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?