−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 45 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Konkurs Samsung Galay S8, pobyty uzdrowiskowe i inne nagrody

  14. 06. 2017      Ze świata mody

Drogie dzieci, mamy dla was małą niespodziankę. Przyjdź z nami zagrać i wygraj wspaniałe nagrody. Dla każdego czeskiego zamówienia powyżej 1000 CZK dodajemy 1000 punktów o nazwie RONDONS. Są to w rzeczywistości żetony, na które można rywalizować na stronie www.RONDO.cz za wspaniałe nagrody - takie jak Samsung Galaxy S8, pobyty zdrowotne i wiele innych nagród.

rondo.cz

Jak działa ta gra?

Najpierw musisz się zarejestrować na stronie www.rondo.com .

Otrzymasz pierwszych 500 Rondonów do rejestracji. Możesz konkurować lub kupować przez www.different.cz . Dajemy Ci 1000 Rondonów za darmo za każde czeskie zamówienie powyżej 1000 CZK.

Do samej gry. Nie musisz się niczym martwić, gra jest bardzo prosta . Zanim przejdziesz do pierwszej gry, zostanie uruchomiony krótki samouczek, który sprawi, że będziesz grać i będziesz mógł ponownie wystartować w dowolnym momencie. Możesz także grać w Rondony, punkty, ale także małe i duże nagrody. Gra trwa co najmniej 1 minutę.

Stawiasz Ronda w każdej rundzie do maksymalnie 3x, ale każda wpłata jest ograniczona do maksymalnej kwoty, która jest taka sama dla każdego gracza. Pod koniec każdej rundy system wybiera zwycięzcę , do którego wszystkie Ronda zostały wprowadzone do gry przez innych graczy i / lub wygrane.

Co z tego? Idziesz? Nie ma na co czekać, a my trzymamy palce! ;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?