−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 142 godzin 11 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Láska k módě v podobě Differenta Design

  13. 02. 2019      Different TV CZ / SK

PROJEKT DIFFERENTA

Nasza i wasza miłość. Nasze marzenie się spełniło w postaci naszej własnej marki. Nasze małe dziecko Differentiate . Wszystko to i wiele więcej to marka modowa Differenta Desig n ❤️

W ciągu dziesięciu lat widzieliśmy całkiem sporo. Widzieliśmy naprawdę piękne utwory, ale nawet te mniej udane. Od dziesięciu lat wybieramy dla Ciebie najlepsze i najmilsze produkty modowe, jakie świat ma do zaoferowania. Właśnie dlatego postanowiliśmy pewnego dnia stworzyć z nas to, co najlepsze. Tag, który będzie reprezentował inny. Kawałki, które będą od nas dla Ciebie.

Differenta Design to naprawdę wyjątkowa sprawa i uważamy, że każdy i ty ją znajdziesz. Marka nie boi się dowcipu i przede wszystkim oryginalności. Zawsze próbuje zrobić wrażenie i zaskoczyć. Na przykład nasze pierwsze koszulki zawierały najlepszy szum, jaki naprawdę zrobili. Na przykład musimy wspomnieć o wiadomości „Tata ogłasza szum” z naprawdę pięknej bajki. Lub „Do not Zagorka” - jest to szczególnie zabawne. I nie możemy zapominać o legendarnej wiadomości Standa Řezáč „Majn tacit try šušn” , która jest naprawdę najbardziej popularna wśród was.

Z biegiem czasu myśleliśmy, że możemy wyruszyć w kolejną podróż i stworzyć więcej modnych elementów. Właśnie dlatego powstała nowa kolekcja Differenta Design, która jest naprawdę wyjątkowa. Zawiera mieszankę różnych stylów, które lubią wszystkie grupy wiekowe. Mamy sukienki, bluzy i czapki damskie. Ale mamy również luksusowe elementy dla mężczyzn w postaci bluz.

Co więcej Milan i Simča powiedzą ci w naszym DifferentTV. Cieszymy się, że jesteś z nami.

RÓŻNY STYL SUKIENKI

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?