−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 13 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Last Minute zakup stroju kąpielowego

  13. 08. 2019      Ze świata mody

Szykujesz się na wakacje Last Minute? W takim razie nawet zakup stroju kąpielowego będzie trochę Last Minute! Nie musisz się niczego obawiać, mamy je dla Ciebie dostępne w magazynie, dzięki czemu zdążymy je wszystkie zapakować za wczasu.

plavky Desigual

Damski strój kąpielowy Desigual, Calvin Klein lub Tommy Hilfiger jest każdy inny, ale jedną rzecz mają wspólną. Wspaniale pasujący krój, symboliczne loga a design, którego nikt nie przeoczy a pokochasz go nie tylko Ty, ale każdy, kto Cię zobaczy. 

plavky Calvin Klein

Górną część możesz wybrać sobie bez zapinania, na sznurówki lub z klamrą a dolną część w klasycznym kroju majtkowym, gdzie niegdzie ze sznurówkami lub efektownym rozcięciem.

Nie brakuje ani wyraźnych pomysłowych modelów, na przykład ze siatką lub jednoczęściowego stroju kąpielowego, który jest już przez wiele sezonów Hitem, dlatego jeśli się ich nie boisz a nie przeszkadza Ci, że niektóre części Twojego ciała nie będą opalone, śmiało! Wyglądają bardziej elegancko niż może się wydawać. 

jednodílné plavky Desigual

Zapomniała również Twoja druga połówka, że nawet on musi się w czymś kąpać a stare obnoszone kąpielowki już mu nie zamierzasz pakować? Kup mu męski strój kąpielowy Calvin Klein lub Tommy Hilfiger, we wygodnym wykonaniu nie tylko do pływania a do opalania się, ale również do szalenia na plaży - uwierz w to, że zastąpi nim nawet szorty a już ich nie będzie chcieć ściągnąć przez całe lato.

pánské plavky

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?