−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Lato z O bag

  %26. %07. %2019      Ze świata mody

,,Ja znam w promieniu kilometrów wszystkie O bag...ale takich połączeń to jeszcze nie widziałam!" 

Nie ma się czemu dziwić, wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze połączenia kolorów, z których lato dosłownie błyszczy. Body w odcieniach, których nikt nie przeoczy, uchwyty do ręki, ale również przez ramię a organizer, aby żadna obca ręka nie znalazła sobie drogi do Twoich cenności w tej torebce O bag. 

O bag kabelky

,,Tak kiedy sprawdzisz mnie z tej żółtości?"

Może od zaraz! O bag body Ginestra, Cedro lub Curry? Każdy odcień ma to coś, można je połączyć z carnymi, brązowymi, ale również białymi akcesoriami. My ale polecamy fantastyczne połączenie z niebieskimi linami a niebieskim organizerem. Na lato jak ulał!

O bag

,,No, że mi się Pani podoba, tego nie można powiedzieć." O marynarskiej torebce O bag ale tak powiedzieć możnaTa jest po prostu trendem każdorocznego lata. Ale ani O bag torebka przypominająca niebo letnie lub poziom morza nie może pozostać bez uwagi. Ta na Ciebie wdychnie ciepły wiaterek letni na wakacjach, podczas wycieczek lub w drodze do pracy. 

O bag kabelky

,,Osoby z niskim IQ mają fenomenalną pamięć." Bez względu na to, jaką masz pamięć Ty, te O bag z pewnością wryją się w nią!

O bag

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?