−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 51 godzin 14 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Legenda o nazwie Calvin Klein

  %16. %11. %2015      Ze świata mody

Bielizna Calvin Klein istnieje od ponad 50 lat na całym świecie. Wkrótce nie będziemy świętować jubileuszu i zdecydowaliśmy, że tej marki nie można przegapić w naszym sklepie. A ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dajemy ci pierwszą wskazówkę luksusowego prezentu ...

Marka Calvin Klein oferuje kilka produktów - od odzieży, akcesoriów, butów czy męskiej bielizny . Zaczęła pisać historię mody w 1968 roku, kiedy stała się legendą dla całego świata .....! A ponieważ mówi się, że ktokolwiek nie ma w komodzie co najmniej jednej majtki lub boksera tej marki, nie jest prawdziwym mężczyzną czy kobietą. Tak, to trochę przesadzone, ale nadal zdecydowaliśmy się włączyć tę markę dla Ciebie - panowie i panie - w nasze szerokie portfolio. Nowości w naszym sklepie internetowym www.different.cz można kupić markę Calvin Klein.

Bielizna Calvin Klein wykonana jest z najwyższej jakości materiału. Jest miękki, cienki, przyjemny w dotyku i niewiarygodnie wygodny. Dominującą cechą jest popularny kauczuk z logo marki, które taktownie "czeka" ze spodni lub dżinsów. "Calvin Klein to styl, który nigdy nie wychodzi z mody, więc zainspiruj się i rozpieszczaj dla naszego e-shopu marki CK .

Dolne wiosło Calvina Kleina. Źródło: Different.cz

Dolne wiosło Calvina Kleina. Źródło: Different.cz

Dolne wiosło Calvina Kleina. Źródło: Different.cz

Uwielbialiśmy ubrania od Calvina Kleina, też go kochamy;)

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?