−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 184 godzin 47 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Letnia podróż ze stylem

  07. 06. 2016      Ze świata mody

Temperatury w czerwcu, burze słoneczne i letnie świadczą o tym, że nadchodzi czas najbardziej zwariowanych planów i nieskończonej energii. Wraz z latem musimy podróżować, gdziekolwiek jesteśmy i gdzie chcemy. Niezależnie od tego, czy są to plaże, góry czy historyczne miasta, ma się wszystkie miejsca, które chcesz wspólnie podróżować. Wszędzie chcemy być stylowi. A ponieważ jesteście inni, wiemy, jak wam doradzić;)

Zacznijmy od tej praktycznej części. Bagaż jest konieczny do podróży, więc na pewno spodoba Ci się niesamowita i kolorowa torba podróżna na kółkach Desigual. Nasze torby akcji na większy zakup się skończyły, ale nadal możesz je kupić. I warto to;)

Ale jeśli twój plecak wystarczy, jest zdecydowanie stylowy. To właśnie mamy. Mamy piękną powieść od greckiej wytwórni Doc . Oprócz oszałamiających metalowych torebek mamy również stylowe i modne plecaki. Pokochasz siebie nie tylko dzięki pięknemu wzornictwu, ale także świetnej praktyczności.

Doc i Melissa A teraz twoje nogi są! Ta torba jest nieodparcie dopasowana do pięknych sandałów lub miłośników baleriny ukochanych butów Melissa . Zwłaszcza te w tym samym odcieniu co plecak Doca. Cóż, powiedz sobie, czy to nie jest doskonała? Dzięki takim akcesoriom Twój strój będzie wyglądał świetnie w samym centrum Rzymu i kolumnadzie w każdym ośrodku.

Przewiewne i praktyczne spodenki na lato? Jeśli nie lubisz spódnic i sukienek, to na pewno trafisz do walizki. To wszystko, gdy są tak piękne. Stylowe, na przykład, pochodzą od holenderskiej marki Scotch & Soda, ponieważ są nie tylko wspaniałe, ale także lekkie, zwiewne i piękne.

Strój letni

Poza doskonałością brakuje tylko akcesoriów. Nie oprzyj się stylowemu kapeluszowi Doca w upalne letnie dni i dodaj swój własny strój do oryginalnej biżuterii tej samej marki.

Lato dopiero się zaczyna i nie masz powodu, by nie cieszyć się nim! I choć czasami jest to skomplikowane, spróbuj go wyłączyć, odrzucając głowę i ciesząc się chwilą gorącego, wolnego dnia. Ponieważ możesz zaatakować wszystko, co tylko możesz. To tylko twoje życie i tylko twoje lato;) Więc bądź inny!

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?