−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Śliczny komplet orzechów od projektów katastrof

  05. 05. 2014      Ze świata mody

Wprowadziliśmy już popularną markę Disaster Designs . Disaster Designs to angielska marka akcesoriów mody, która ma wiejski urok. Dziś przedstawię Wam piękny zestaw "Disaster Designs Nutshell" w pastelowych kolorach.

Przypadek dla dokumentów ze skrótami Przypadek dla dokumentów ze skrótami

Pierwsza część to mała praktyczna walizka na dokumenty. Ma morskie motywy i ozdobne korzenie. Wewnątrz znajdują się 2 kieszenie z przezroczystą folią i kartami. Dzięki niewielkim rozmiarom futerał mieści się zarówno w spodniach, jak i w torebce, a będziesz mieć wszystko ważne razem.

Dokument z pigułką Dokument z pigułką

Kolejnym elementem zestawu Disaster Designs Nutshell jest zawieszka patentowa ze sztucznej skóry. Jest również wklejony w delikatne pastelowe kolory i jest brązowy z tyłu. Jest ozdobiony motywem ptaka i znaczków. Wewnątrz jest dużo miejsca na dokumenty, karty, banknoty i kieszonkę na małe przedmioty oraz długopis.
Kto nie chciałby mieć portfela dla szczęścia, który jest kolejnym dobrym kawałkiem Zestawu Orzechów z Katastrofy. Ta skóropodobna powłoka Good luck ma klatkę ptaka z przodu, a tył jest turkusowy z napisem i podkową. Wewnątrz znajdują się kieszenie na karty kredytowe i papiery, a także jedna kieszeń na monety na zamek błyskawiczny.

Teczka z orzechami Teczka z orzechami

Aby mieć zarówno futerał, jak i dokument oraz portfel do postawienia, znajduje się mniejsza brązowa skórzana torebka z paskiem na ramię. Z przodu ozdobiony kolorowym nadrukiem i niebieską polką w niebieskie plecy. Główny zapięcie jest zapinane na zamek, a wewnątrz znajdziesz kilka mniejszych kieszeni na małe przedmioty i telefon. Kolejną kieszenią jest zamykanie na kołki ozdobnym motekem.

duża teczka z orzechami duża teczka z orzechami

Jeśli nosisz więcej niż tylko ja, to duża, zaprojektowana dla Ciebie torba Disney Designs Nutshell to duża teczka ze skóry ekologicznej. Ma zwierzęce motywy sów i ptaków, które kontrastują z dekoracją cętkowaną, która znajduje się z przodu iz tyłu torby. Wewnątrz jest duża kieszeń z kilkoma mniejszymi kieszeniami, a wrzód to jeszcze 2 kieszenie na drobne rzeczy. Włączanie aktówki odbywa się na 2 zakładkach i ma regulowany pasek.

Czy podoba Ci się również oryginalne akcesoria vintage? Następnie wybierz ten piękny zestaw Nusthell w wiosennych kolorach na Different.cz, a na pewno będziesz inny!

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?