−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 168 godzin 1 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Luksusowe płaszcze - grafika w garderobie

  24. 10. 2014      Ze świata mody

Każda kobieta, która kocha modę, goli zdjęcia w gablotach znanych projektantów, raporty Fashion Week na całym świecie oraz najnowszą kolekcję domów mody. Ale spójrzmy prawdzie w oczy - kto z nas naprawdę cię inspiruje, ale czy szuka tych modnych chwil?

Projektanci często tworzą bardzo ekstrawaganckie projekty, aby nadać kierunek, a bardziej modne marki inspirują ich. Dowodem na to może być luksusowy płaszcz prysznicowy. Na przykład luksusowy płaszcz Céline w kratę z masywnym kołnierzem i paskiem. W kolekcji jesień / zima 2014 podobny wzór pojawia się w kolekcji Desigual . Projektanci wyraźnie określili styl tej zimy - płaszcz z polaru z masywnym kołnierzem, paskiem i dużym motywem kości.

Ekstrawagancki płaszcz Céline z motywem czarno-białych nieregularnych kształtów i masywnym kołnierzem. Źródło: google.com Ekstrawagancki płaszcz Céline z motywem czarno-białych nieregularnych kształtów i masywnym kołnierzem. Źródło: google.com

Szalik z logo marki Desigual. Model podobny, ale w formie do noszenia;) Szalik z logo marki Desigual. Model podobny, ale w formie do noszenia;)

A co z motywami pop-artu? Kto odważy się nas ubrać w kolorowy pluszowy płaszcz z motywem komicznej twarzy? Prawdopodobnie nie, to. Nie tylko ze względu na bardzo wysoką cenę, jaką możemy oczekiwać na luksusowy płaszcz Prady , ale także z powodu ekstrawagancji, że czeskie ulice nie są gotowe. Projektanci domu mody Prada dali jednak nowy kierunek - łącząc kulturę pop-art z modą. Inspire - Bądź modny w pop-artowych kolorowych sukienkach o umiarkowanych odcieniach i korzystnej cenie około 2500 CZK;)

Kolorowe sukienki pop-artowe Desigual z kolekcji jesień / zima 2014. Kolorowe sukienki pop-artowe Desigual z kolekcji jesień / zima 2014.

Ekstremalny pluszowy płaszcz i twarz Prady. Źródło: google.com Ekstrawagancki pluszowy płaszcz i twarz Prady. Źródło: google.com

Tak więc nasza rada jest - zainspiruj się modą światową, nawet jeśli masz ograniczony budżet. Wygląd świata to nie tylko pieniądze, ale styl, inspiracja i umiejętność łączenia;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?