−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 35 godzin 54 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Luksusowe torebki - Torebki, które spełniają najwyższe wymagania

  %23. %10. %2017      Ze świata mody

Nie dostajemy CABLES jako łapówki. Nikt nie każe im się gniazdować. Nikt nie jest populistą, aby nas obiecać. Lubimy się. Ponieważ jesteśmy uczciwą kobietą, która wie, że zasługuje tylko na BIEŻĄCY LUKSUSOWY KABEL .

I tak niepokoi nas pojedynczy dylemat : Kup kilka koty lub nową torebkę Desigual ? ;) Cóż, powinniśmy się martwić o markę, którą powinniśmy zdecydować, ponieważ w naszym eshopie jest naprawdę duży wybór marek. Co więcej, większość marek wpadła na pomysł w tym roku i oferuje wielofunkcyjne torby.

Oryginalne utwory ze słonecznej Grecji to na przykład Doca ! Luksusowy i bardziej znajomy, marka Tommy Hilfiger lub Calvin Klein . Te części z pewnością nie zabraknie w twojej "torebce".

Torebki Desigual

Desigual to już nie tylko wyjątkowa marka o dzikich wzorach. Marka zyskuje status luksusu, ponieważ reprezentuje elementy, które są przyzwoite, znacznie bardziej umiarkowane, a szczególnie CZYSTE . Tak jak sobie wyobrażasz, kupujesz jedną torebkę i masz trzy torebki, ale czy to nie sen? To nie jest! Te naprawdę istnieją i przechowujemy je w różnych kolorach, wzorach i różnych motywach.  

Desigual torba wielofunkcyjna

Torebki Calvin Klein

To samo dotyczy torebek Calvina Kleina , które nie są za tym wielofunkcyjnym trendem i podlegają aktualnym trendom w modzie, które są niewątpliwie "nieśmiertelne" , kolekcją kolorów metalicznych, wyżarzanych elementów i monochromatycznych modeli.



Torebka Calvin Klein

Torebki Tommy Hilfiger

Nawet Tommy Hilfiger to wielofunkcyjne torebki , takie jak te z klapką , jeśli chcesz monochromatyczny wzór, przewinąć klapę i mieć monochromatyczną torebkę. Jeśli masz kolor klapki po drugiej stronie buta, przekręć klapkę, a otrzymasz.

Torebka Tommy Hilfiger

P sst! Do środę o północy umieszczamy Desigual jako PREZENT dla każdej torebki;) Akcja obowiązuje do 25 października 2017 r. Lub do wyczerpania zapasów.

A jeśli chcesz czegoś naprawdę "innego!" Pozwól się zainspirować tym wideo.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?