−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 69 godzin 30 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Mądrej głowy włos się nie trzyma. Czapki zimowe z Differenta.

  %15. %11. %2019      Ze świata mody

Niedawno każdy je nienawidził, w dzisiejszych czasach są ukochanym akcesorium modowym. Czapki! 


Pamietasz, jak każdy swojej mamuśce w dzieciństwie wypominał jej słowa podczas wyjścia z domu: "Załóż tę czapkę!", a następnie za pierwszym rogiem ona uzyskała miejsce na samym dnie plecaka? 
  Wliczasz się pomiędzy tych, którzy noszą czapki zimowe tylko do outfitów narciarskich lub do tych co w ulicach miejskich pozostawiają na mrozie swoje główki, tylko aby nie zniszczyć sobie swojej fryzury a nie wyglądać jak jakiś "Głuptas"? 

Skończ z przesądami. Czapki zimowe z Differenta będziesz chcieć nosić dobrowolnie!

Jakie możemy Ci polecić my? A które sami wypróbowaliśmy? Te, które ogrzeją nie tylko Twoją głowę, ale również Twoje serce. Miej styl, z nami, z ekipą z differenta.

Czapki Calvin Klein 

Marka Calvin Klein z pewnością zimy nie lekceważy a jest na nią zawsze przygotowana, przynajmniej jeżeli chodzi o czapki. Czapki zimowe CK w wielu wykonaniach i kolorach wliczają się między najbardziej popularne pośród kobiet a mężczyzn, od dzieci, przez nastolatki aż po dorosłych.

"Calvinki" z logiem na środku czoła można praktycznie założyć do czegokolwiek. Jedyny haczyk w tym przypadku jest to, że z tego dużego wyboru jest ciężkie wybrać tylko jedną, dlatego grozi, że będziesz ich "potrzebować" więcej.

čepice Calvin Klein

Czapki zimowe Guess lub Blutsgeschwister 

Elegancja lub "odlot"? Mamy dla Ciebie oboje. Nowe marki na Differenta szybko uzyskały Twoją uwagę a Twoje serce, dlatego nie może Ci zabraknąć w szafie od tych marek ani czapki zimowej do ogrzania głowy i duszy.

Na całym świecie znany ulubieniec pośród kobiet - Guess - oferuje skromną elegancję w czarnym wykonaniu ze srebrnym haftowanym logiem, w przeciwnym razie niemiecka gwiazda Blutsgeschwister ma dla Ciebie czapkę z trochę retro wzorem, która będzie Ci pasować w górach, jak i w mieście.

značkové zimní čepice

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?