−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 112 godzin 42 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Magiczna kolekcja marki Anekke - India vs. Jane

  08. 03. 2019      Ze świata mody

Nowa kolekcja marki Anekke właśnie wypełniła nasze magazyny. Ale jesteśmy pewni, że nie na długo, ponieważ jest przepiękna. Tak, jest boska, pełna do detali opracowanych, unikatowych produktów, którym się po prostu nie oprzesz. Czy masz lat 15 lub 50, uwierz w to, że po prostu ulegniesz tej marce. Nowa kolekcja marki modowej Anekke na wiosnę i lato 2019 przedstawia dwie podkolekcje i 4 podstawowe designy. Podkolekcję India vs. Jane. Chodźmy przedstawić sobie te magiczne torebki, plecaki, torby na laptopa, breloczki do kluczy i inne piękne produkty modowe.
 
Anekke
 

Anekke India

 
Podkolekcja India ma dwa designy. Pierwszy jest kolorowy, zdobiony lalką Anekke, która dokumentuje swoje przeżycia indyjskie. Druga sprawia wrażenie elegancji, jest w jaśniejszych kolorach i zdobiona jest haftowanym słoniem indyjskim z logiem marki. 
 
A co opowiada historia o powstaniu tej podkolekcji? 

,,Świat został stworzony dlatego, aby go odkrywać. To jest powód, dlaczego ja jestem duszą podróżniczą, która chce odkrywać nowe miejsca i kontynuować kolekcjonowanie przeżyć, które czekają gdzieś, gdzie jeszcze nie byłam. Ponieważ kiedy jesteś częścią dokładnego miejsca, narodu i jego zwyczajów, możesz być osobą bardziej empatyczną i delikatniejszą. Zachwycona i z pragnieniem po podróżach duchownych, dotarłam do Indii. India jest piękna i magiczna, oczarowała mnie okazałością i energią. India oczaruje Cię i po krótkiej chwili chcesz zostać nawet jej częścią. Natychmiast wiedziałam, że będzie to wycieczka, z której będę mieć tysiące pamiątek w postaci zdjęc i komentarzy łącznie ze wszystkimi wspomnieniami, które we mnie zostaną na zawsze." 

,,Święte zwierzęta, spokojne współistnienie ludzi i ciągłe tempo życia było wszędzie wokół mnie. Zapach przypraw, któremu nie można się oprzeć, festiwal kolorów, święte zwierzęta i znaczenie każdego malutkiego detalu w tej ziemi stwarza ogromne przeżycie, w którym zastanawiamy się nad sensem wszystkiego, co robimy łącznie ze swoimi wartościami. Dzięki czemu postanowisz wypróbować być bardziej połączona ze samą sobą, w harmonii z Twoimi uczuciami.." 
 
To opowiada Anekke, która zostawiła swoją podróż życiową w Indii na swoich torebkach i akcesoriach modowych. 
 
Torebka Anekke
Plecak Anekke

Anekke Jane


Podkolekcja Jane ma również dwa designy. Pierwszy design jest w pudrowo-beżowo-brązowym wykonaniu i zdobiony jest romantycznym motywem lalki z książką i kamyczkami. Drugi design jest znowu bardziej elegancki, ma beżowy podkład i detalowo opracowane kwiatki haftowane.

Anekke opowiada: ,,Była sobie jedna mała dziewczynka, która lubiła czytać. Byłam to ja, Jane. Dla wielu ludzi czytanie książek jest o wiele więcej niż tylko hobby. Jest to sposób jak uciec ze świata realnego i żyć inne życie. Czytać opowieści znaczy śnić, kiedy nawet nie masz zamkniętych oczu. A dla mnie to jest mały magiczny czyn, z którego mogę cieszyć się gdziekolwiek na świecie, w którąkolwiek godzinę. 

,,Wspominam na moment, kiedy pierwszy raz otworzyłam książkę i zanurzyłam się do pierwszych stron. Jakbym słyszała dźwięk maszyny pisarskiej, z pewnością tę opowieść pisała kobieta, która wykorzystała litery i słowa do tego, aby zmieniła świat. I to mnie napełniło odpowiednim zmysłem i delikatnością, dumą, ale również uprzedzeniami. Od tej chwili, kiedy pierwszy raz się wczytałam, stało się czytanie moim rytuałem. Wyobraż sobie ten moment, kiedy otworzysz książkę, wczytasz się i od razu staniesz się jej częścią. Przeżyj to, zakochaj się, śnij, płacz, wyobrażaj sobie. Żyj. Niewątpliwie nie istnieje żadne inne pocieszenie niż jest czytanie. Wypełnij torbę swoimi ulubionymi opowieściami, podróżuj do celu, otwórz ją i zgub się."
 
To i o wiele więcej pojawia się na designerskich akcesoriach modowych tej podkolekcji.
 
Plecak Anekke
Torba na notebooka Anekke

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?