−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 25 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Mamy nową markę plastikowych butów - Ipanema

  19. 06. 2018      Ze świata mody

Wymyśliliśmy coś tak paskudnego i chcielibyśmy oficjalnie to przyznać. Uwielbiamy plastikowe buty. Odkąd nazwaliśmy Melissę , Crocs i Zaxy na naszej żaglówce eshopowej, prawie nie nosimy niczego na nogach. Cóż, czasami zapraszamy także Conversky'ego lub Hilfigera, ale z jakiegoś prostego powodu jest to ważenie na plastikowych bitach. Są trwałe, ponadczasowe, wygodne, przystosowalne i przyjazne dla środowiska. Aby uczynić naszą kolekcję plastikową nieco bardziej rozszerzalną, wprowadziliśmy na rynek nową markę. Ipanema.

Klapki Ipanema

Ipanema została założona w 2001 roku i pochodzi z Brazylii. Szczególną nazwę zdobyła dzięki dobrze znanym akrobatom w Rio de Janeiro, znanym z nieskończonego życia. Buty nie zaprzeczają ich pochodzeniu, szczególnie dlatego, że mają na sobie wzór, którym jest wybrukowana plaża Ipanema Calçadão. Niektóre buty mają ten wzór na podeszwach, niektóre na wewnętrznej podeszwie.

Ipanema

Cechą wspólną wszystkich butów jest oczywiście materiał o nazwie Flexpand, który można w 100% poddać recyklingowi . Tak więc, gdy zdobędziesz swoje buty, nie tylko będziesz cieszył się sobą, ale także otoczeniem. Marka jest przystępna cenowo i można powiedzieć, że ceny tych wysokiej jakości obuwia są więcej niż dopuszczalne. Ipanema zasłynęła z większości przerzutników. Dla tej marki japonki są legendarne, a kiedy jedziesz na wakacje i rozglądasz się, zakładamy, że zobaczysz wiele płetw z tej marki i nie ma się czym dziwić. Nie stawialiśmy oporu, nie dlatego, że chcieliśmy wtopić się w tłum, ale dlatego, że chcieliśmy się z tego wydostać. Nie są to japonki typu flip-flops, są to japonki, jakość i styl .

Klapki Ipanema

Jak dotąd wygląda na to, że marka właśnie robi klapki. Nie myl się. Ipanema oferuje również stylowe sandały lub wygodne kapcie . Co roku pojawia się marka o różnych trendach i wzorach w nieskazitelnej kolorystyce i kształtach. Więc zawsze musisz wybierać. My również starannie wybieramy każdego z nas i trzymamy nasze hasła: Bądźcie inni.

Marka Ipanema nosi również gwiazdy Hollywood, takie jak Angelina Jolie, Halle Berry, Kate Hudson lub Ashton Kutcher. Krótko mówiąc, kultowe buty noszą znane osobistości, które kochają ludzi z całego świata, więc dołącz do nas, aby zakochać się w tych niesamowitych butach, w tej marki.

Buty Ipanema

Sandały Ipanema

Więcej inspiracji można znaleźć w naszym filmie " Różne telewizory"

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?