−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 40 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Melissa - kolekcja wiosna / lato 2016

  14. 04. 2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, lCWbWNQJhws)%

Dzięki nowej pracy Different TV, jest zdecydowanie wiosna. Kiedy rozpakowujemy nową kolekcję butów Melissa i otrzymujemy cały magazyn, jest w 100% jasne, że wiosna nie może uciec :) Przyjdź i zobacz nas najlepsze modele tej kolekcji.

Kochamy buty Melissy , wszyscy już to wiedzą. A jeśli na razie jej nie kochasz, to nie potrwa to długo :) Buty Melissy są wystarczające, by zrobić powiew i nie będziesz się z miłości. Formowane tworzywo Melflex jest impregnowane pachnącą esencją , która przypomni Ci zapach słodkich cukierków. Ponadto buty Melissa są wykonane z niezwykle miękkiego i elastycznego materiału , dzięki czemu będziesz czuć się komfortowo przez cały dzień.

Nowa kolekcja Melissa oferuje szeroką gamę balerinek, pantofli, klapek, a nawet trampek . Prawdopodobnie największą częścią nowej kolekcji będzie popularna melisa ballerina , wśród której znajdziesz piękne kolory i wzory. Masz również do wyboru kapcie i żabę, które na pewno wybierzesz na lato.

teraz możesz po prostu śmiać się z butów damskich i zacząć wybierać :) Tak piękna i pachnąca wiosna życzy zespołowi Different.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?