−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 34 godzin 51 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Melissa kontra Mel Shoes - różnica?

  %12. %06. %2013      Ze świata mody

Często pytasz nas, jaka jest różnica między markami Melissy i plastikowych butów MEL. Tutaj po prostu wyjaśnimy.

Buty MEL to młodsza siostra znanej i lubianej marki butów designerskich Melissa. Dlatego oficjalną nazwą tej marki jest "MEL od Melissy", a każdy but tej linii ma zdanie "Dreamed by Melissa" w podeszwie. Pomysł Melissy, aby stworzyć gamę butów MEL, to mieć prostszą i tańszą ofertę plastikowych butów. Obejmują tańsze e-sklepy, sklepy itp., Ale nie sprzedają Melissy i MEL w jednym punkcie sprzedaży.

Boty Melissa Buty Melissy

Z tego powodu jest on poddawany kolekcji Melissa www.DifferentFashion.cz i buty Mel został stworzony specjalny czeskie e-sklepu www.botyMEL.cz nawet tej serii mogą być oferowane do lokalnych odbiorców;) Nawet jego buty zostały wykonane z genialnym materiałem Melflex . Materiał zawiera hipoalergiczne i w 100% nieszkodliwe składniki nadające się do recyklingu. Jedna rzecz jest niezbędna - buty MEL nie pachną! Pachnie tylko parami, a to bardziej przypomina bonus;) Pachnie tylko butami MELISSA.

Te dwa rzędy i ich rozróżnienie można łatwo pokazać na przykładzie innych światowych marek. Dolce & Gabbana ma swoją D & G, Versace ma swój Versus, Armani ma Armani Exchange, a teraz Melissa ma jej MEL.

Ale nie bądźmy na ziemi - Melissa jest jedną z najbardziej renomowanych marek na świecie. Marki luksusowych ubrań, takich jak Christian Dior, Marni, Burberry, Alexander McQueen, Fendi, Stella McCartney, Dolce & Gabbana i inni używają tych plastikowych pachnących butów, aby nakręcić ich artykuły wstępne, kampanie, sprawić, by Melissa stała się wspólnym pokazem mody,

Voňavé boty Melissa Pachnące buty Melissa

Buty Melissa są zatem najbardziej luksusową linią. Większość tych butów zaprojektowali światowi projektanci mody, architekci i projektanci. Największym przykładem jest projektantka Vivienne Westwood, która od kilku lat współpracuje z Melissą. Na podobnej zasadzie, gdzie światowy projektant pracuje dla rozwiniętej i popularnej marki, ostatnio było dużo współpracy - takich jak Marni dla HM, Christian Lacroix dla Desigual, Versace dla HM, itp. Ten model działa dobrze na buty Melissa od lat . Melissa używa również materiałów o różnym odruchu, niektóre pary mają dwa kolory ćwieków, dzięki czemu można je zmieniać zgodnie z ubraniem itp. Melissa na nodze to po prostu wrażenie, że nosisz luksusowe buty.

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?