−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Melissa - nowa wspaniała kolekcja popularnych plastikowych butów

  11. 07. 2016      Ze świata mody

Brazylijska marka Melissa nie ma poczucia, że ​​jest oryginalna i wydaje się, że kolekcje z tej kolekcji są bardziej kreatywne i interesujące. Kolekcja, którą przedstawimy w tym artykule, to aktualna jesień / zima 2016. Czy lubisz bajki, fantasy i science fiction? A co powiesz o Alice in the Wonderland lub The Little Prince's Story? W tej kolekcji można się spodziewać ponadczasowej oryginalności. Oczywiście brakuje również elegancji i stylu.

Melissa, którą uwielbiasz nie tylko z powodu materiału, z którego wykonane są buty, ale także z powodu nieodpartego zapachu , przypominającego gumę do żucia. Materiał nosi nazwę Melflex , jest lekki, miękki i idealnie dopasowuje się do kształtu nogi. A jak wygląda ta kolekcja, osądź siebie. Czekamy na Twój gust i czerpiesz inspirację.

Z pewnością każdy z was z obowiązkowej lektury szkolnej przypomni historię o Małym Księciu , który niektórzy z nas rozumieją być może w wieku dorosłym, większość z nas go kochała i czytała tę historię swoim dzieciom. W nowej kolekcji Melissa wprowadziła buty inspirujące historię Małego Księcia.

Te piękne balerinki z najwyższej półki, z ilustrowaną wewnętrzną wkładką i ciekawymi motywami poza butami, są dostępne w różnych kolorach - od jasnoróżowego do czarnego . Dzięki temu możesz wybierać z szerokiej gamy trendów kolorystycznych i mieć nogi w bajce.

Kolejną niesamowitą inspiracją jest historia Alicji w Krainie Czarów. Melissa to także oryginalna balerina Melissa , popularna bajka "Alicja w krainie czarów" , takie małe nurkowanie i na pewno spotka się z podziwem w twojej okolicy.Kolaczki mają klasyczny kształt, małą szpilkę na czubku i lekko podniesioną piętę w formie 2 cm Wewnętrzna wkładka ma ilustracyjne zdjęcia. But jest przezroczysty, a góra jest aplikacją z czerwonym sercem i czarnym liściem oraz grą karcianą. Ten but jest inny, ale wciąż taki sam i oryginalny. Melissa oferuje również kombinację większej liczby kolorów.

Żadnych kobiet jak Kopciuszek, ale Melissa myśli o nich wszystkich, więc robią buty takie jak Kopciuszek, który pokochasz dla pierwszej opony i będziesz uważać, aby nie upuścić buta z nogi. Te piękne, sięgające kolan buty ze zmiękczoną wkładką na nogawce są prawie niewygodne i możesz wybierać spośród kilku kombinacji kolorystycznych.

Wstydem byłoby pozostać z bajkami i nie pokazywać ci reszty kolekcji. Obecna kolekcja Jesień / Zima 2016 jest naprawdę udana, oferując baleriny z motywem marmuru lub z zastosowaniem ostrego serca u góry . Ale także niska balerina w mentolu ze wstążką i mokasynowym stylem, która nigdy nie wychodzi z mody.

Mamy nadzieję, że zainspirowałeś się inspirującym artykułem na temat bajkowej kolekcji Melissy, która wkrótce rozkwitnie nawet na twoich stopach.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?