−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 21 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Memobottle - butelka w odpowiednim formacie

  25. 02. 2016      Different TV CZ / SK

% wideo (y, JQ6-m2yb8fU)%

Gorąca, praktyczna i stylowa nowa funkcja Memobottle zafascynowała nas tak bardzo, że nie mogliśmy zapomnieć o wprowadzeniu tej praktycznej butelki na DifferentTV. Ta nowość jest tego warta, więc przyjdź i zobacz, jak wygląda Memobottle i dlaczego się w nim zakochasz.

Chociaż już mówiliśmy wam o nowościach w artykule o innym magazynie , nie jest dobrym pomysłem przywołanie praktycznej butelki, tym razem z wideo.

Memobottle to butelka, która jest nie tylko doskonale zaprojektowana z prostym wyglądem, ale także niezwykle praktyczna . W końcu ktoś sobie uświadomił, że klasyczne butelki o cylindrycznych kształtach po prostu nie pasowałyby do torebek, a gdyby tak było, otrzymywałyby maksymalną przeszkodę. Nie chcemy nosić butelki przez cały dzień, więc wolimy pić nasz reżim picia , który zdecydowanie nie jest właściwą drogą do energicznego i udanego dnia.

Butelka jest zaprojektowana w formie pamiętnika lub notatnika , dzięki czemu możesz ją włożyć do torebki obok zwierząt, z których nagrywasz, a dzień ten również nie jest odpowiedni. Membułki są produkowane w dwóch rozmiarach, więc możesz kupić A5 lub mniejszy A6 .

Ale na pewno nie musisz ukrywać takiej butelki. Dzięki doskonałemu projektowi możesz wziąć go na biurko podczas spotkania biznesowego i uwierzyć, że nie będziesz zachwycony swoim oryginalnym stylem. Projektując butelki Memobottle, projektanci zastanawiali się nad szczegółami, więc masz dwie pokrywy w opakowaniu - czarno-białe . Dzięki temu możesz wybrać, które wieczko chcesz więcej każdego dnia.

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?