−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Memobottle to praktyczna i stylowa nowość

  11. 02. 2016      Ze świata mody

Na pokładzie pojawiła się łódź o nazwie Different a new brand i byliśmy bardzo podekscytowani. A ponieważ jesteśmy różni i nie możemy sprzedawać nudnych i nieoryginalnych produktów, Memobottle należy do stylowych bitów, które mają nie tylko swoją część praktyczną, ale także konstrukcyjną. Czym dokładnie jest Memobottle i dlaczego pasuje do Ciebie? W tej chwili możesz przeczytać wszystko, co musisz wiedzieć o gorących powieściach.

Czy znasz dni, kiedy po prostu nie masz czasu, aby usiąść i naprawdę dodać płynów ? Ponieważ coraz więcej z nas jest w pełnym dniu pracy, łatwo jest zapomnieć, że po prostu zapominamy o piciu i postępujemy zgodnie z reżimem picia. Co więcej, nikt z nas nie chce nosić ciężkiej butelki wody wystającej z torebki.

Memobottle on Different.cz

Właśnie to rozwiąże projekt Memobottle . Memobottle to butelka napoju, która jest niesamowicie praktyczna. Dzięki przechowywaniu możesz mieć mnóstwo napojów w torbie na cały spacer po mieście lub spotkania biznesowe. Ta stylowa butelka ma kształt książki A5 lub A6, więc połóż ją w torebce obok pamiętnika i nie masz w magazynie.

Dodatkowo, gdy wyjmiesz taką butelkę z torebki wraz z pamiętnikiem lub notatnikiem podczas spotkania biznesowego, podziwiasz 100-procentowy podziw dla oryginalnego rozwiązania . I nie musimy nawet mówić o praktycznej części nonsensu.

Memobottle on Different.cz

Memobottle można znaleźć na Differnet.cz w dziale Na życie . Możesz wybrać jeden z dwóch formatów , z których każdy ma coś w sobie.

Mniejszy rozmiar A6 może wypełnić 375 ml wody. Prawie "czterdzieści lat" wody wciąż! To świetnie. Ponadto, dzięki bardzo kompaktowym i małym rozmiarom, może zmieścić się w tylnej kieszeni spodni. W każdym razie, włóż to do małej torebki lub większego napisu.

Memobottle on Different.cz

Większy rozmiar ma rozmiar A5. Zawartość jest 750 ml. Ten rozmiar Memobottle jest jeszcze większy, ale nadal mieści się w torebce obok notatnika lub notebooka, jak nic. Możesz wziąć go zarówno w torebce, jak iw męskiej teczce. Nadal jesteś za gwiazdą, wciąż jesteś stylowy i nigdy nie jesteś spragniony.

Jeśli to nie wystarczy, aby udowodnić, że Memobottle jest jednym z największych stylów, wciąż go mamy. W opakowaniu znajdują się dwie pokrywy - biała i czarna. Właśnie dlatego stroicie się każdego dnia w każdych okolicznościach.

Memobottle on Different.cz

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?