−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 72 godzin 22 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Mercedes Benz Prague Fashion Weekend

  04. 10. 2014      Ze świata mody

W okresie 4-9. ożywił kulturalne wydarzenie w Pradze z modnym podtekstem i został nazwany Mercedes Benz Prague Fashion Weekend. Nie muszę też dostarczać tego, co niemiecki producent był generalnym partnerem. Nie jest to też jedno z największych wydarzeń modowych w całej Republice Czeskiej. To wydarzenie jest bardzo popularne nie tylko z nami, ale także na całym świecie (Nowy Jork, Sydney, Berlin, itp.), Gdzie należy do światowej sieci MB Fashion Week. Ale u nas jest to bardziej skomplikowane z prawami Fashion Week. Mamy tydzień i weekend. Dzieje się tak ze względu na spory dotyczące znaków towarowych i nazw. Ale o tym następnym razem;)

W każdym razie może zobaczyć normalną "śmiertelną" pracę projektantów z Czech i Słowacji oraz zobaczyć znaczących czeskich i zagranicznych gości.

Miałem okazję zobaczyć niedzielny program o nazwie Odivi. Iva Burkertová, czeska marka młodej kobiety, nie będziesz za nią tęsknić, ze względu na jej dziki wygląd i dzięki kolekcji, która mówi: "Nowa linia dotyczy momentu, w którym czuję, że wszystko mogę zrobić. To jest droga od białej księgi do morza całego świata, trudności i łatwości powrotu do dziecięcej naiwności i natychmiastowości. "Ale nie zaczynajmy od początku i zaczynajmy od początku. Kiedy dotarliśmy do Placu Wacława, czuło się, jakby coś się działo. z których wszystkie zostały "zdemontowane". Przed majestatycznym budynkiem Wydziału Prawa Uniwersytetu Karola, gdzie odbyło się wydarzenie, było bardzo tłoczno i ​​nie można było zauważyć nagromadzenia ludzi "porzuconych".

MBPFW 2014 MBPFW 2014

Przez chwilę czułem się jak na ulicy w Nowym Jorku, gdzie byłem ostatnio, i gdzie rzeczy, których nigdy osobiście osobiście ani osobiście nie noszę, noszą ludzie i mogą je po prostu nosić. Nie mogę powiedzieć, że nie poszedłem do mody ... Ale te kawałki, o których mówisz, są bezużyteczne, aby uniknąć ich unikania. I jak wspaniale wyglądają na innych! Mogłem spokojnie siedzieć przed budynkiem przez cały dzień i po prostu obserwować, co mają na sobie inni. Już w tej chwili było to dla mnie show :) Po wejściu do sali byłem trochę przytłoczony, to była klasyczna aula, a nagie otoczenie z wysokimi sufitami nigdy nie wyglądało bardzo dobrze. Cała atmosfera została stworzona przez młodego "faceta" z kręconą grzywą na perkusji.

Perkusista na MBPFW 2014 Perkusista na MBPFW 2014

Siedziałem obok niego i to było doświadczenie, które zawsze pamiętasz. Zaczęli grać dźwięki muzyki, które, gdy ktoś słyszy, wyciągają telefon komórkowy i pobierają Shazama, ponieważ nazywa się to "innym", i tak właśnie jest dzisiaj. Bądź inny :) Z punktu widzenia laika muszę podkreślić, że sama była dobra.

Wystawa MBPFW 2014 Wystawa MBPFW 2014

To nie był tylko pokaz mody, ale niektóre z utworów, które chciałbym mieć w swojej szafie. Proste materiały, kawałki i jeszcze szyk.

Wystawa MBPFW 2014 Wystawa MBPFW 2014

Wszystkie modele wyglądały dokładnie tak samo, duże okulary i przetopione włosy, proste, ale super! Czego nigdy nie zrozumiem ... Dlaczego dziewczyna, żeby dostać się na molo, musi wyglądać jak ... wyjąć słowo z koncentratu. Chciałbym móc przeżyć ten dzień, kiedy to się zmieni. I nie zastanawiałbym się, czy ten dzień się nie wydarzył. Moja opinia jest taka, że ​​kobieta, która ma krzywe i może ją nosić, może nosić wszystko i nie musi wyglądać jak chude ramię. Ale jesteśmy gdzie indziej :) W każdym razie, doceniam ogólną akcję za wspaniałe i wspaniałe wrażenia, to wszystko. Zostało tutaj potwierdzone, że ten, kto robi to inaczej, wygrywa;) A ty jesteś inny z DifferentFasion.cz.

Weronika, dla której jest to inne bicie serca;)

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?