−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 167 godzin 53 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Metaliczna szminka Dermacol jako prezent do zakupu. Kup prezenty zawczasu

  04. 11. 2019      Ze świata mody

Już nastąpił ten czas. Czas prezentów.

Święta zbliżają się dokładnie taką szybkością, jak następnie znikają ciasteczka z talerza. Dlatego nastąpił czas zastanawiać się nad tym, czym komu sprawić radość pod choinką. Nie pozostaw tego w tym roku na ostatnią chwilę, już teraz zaoferujemy Ci pomysł na wspaniałe prezenty dla Twoich ukochanych. Ale teraz mamy również prezent dla Ciebie.

Wspaniała szminka metaliczna marki Dermacol, którą dopakujemy do każdego zamówienia powyżej 250 zł, sprawi radość każdej kobiecie, dziewczynie, damie. A obojętnie czy jest nakupującą lub obdarowaną.

Dermacol rtěnka jako dárek

Marka Dermacol kobiety upiększa już od 1966 roku a już o 3 lata póżniej została sprzedana jej licencja aż do Holywoodu, gdzie jej unikatowy makeup z teksturą o wysokim poziomie krycia zdobi gwizdy światowych filmów. Nawet Ty poczujesz się jako gwiazda błyszcząca na dużym ekranie.

Płynna Dermacol szminka pełna pigmentów metalicznych otuli Twoje usta sytym kolorem a połyskiem. Łatwa aplikacja a wysoki poziom krycia a długo trwały połysk zapewni Ci zaspokojenie a doskonały wygląd. Tekstura o wysokim poziomie krycia pełna pigmentów metalicznych rozjaśni Twoje usta. Możesz ją nosić osobno lub w cienkiej warstwie przez którąkolwiek inną szminkę do bardziej intensywnego a wyraźniejszego efektu.

A abyśmy zabronili temu, że każda kobieta będzie mieć jednakowy "uśmiech" jest szminka Dermacol w 4 różnych odcieniach. Dlatego wybieraj, kupuj a uzyskaj prezent, którym po nałożeniu "oznaczysz" swoich bliskich nie tylko na Święta.

Teraz od nas do każdego zamówienia powyżej 250 zł dostaniesz tę wspaniałą szminkę metaliczną Dermacol jako prezent. Co powiesz na to, otrzymać ją do nowej bielizny damskiej Calvin Klein? Lub do innych pięknych nowości Guess a Desigual?

Powiedz Mikołajowi, że prezenty są przygotowane u nas.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?