−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 42 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Międzynarodowy Dzień Bielizny

  01. 04. 2019      Ze świata mody

Chociaż wiemy, że wśród nas są tacy, którzy nie mają z tego problemu, ten międzynarodowy dzień jest dla tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez bielizny .

Czy to dziwne, że nosisz bieliznę „na swój dzień”? Przecież międzynarodowe dni powinny przypominać ważne wydarzenia historyczne, prawda? ... Ale wierzcie, że bielizna ma wiele historii.

Pościel, którą znamy dzisiaj, zaczęła pojawiać się na początku XX wieku i miała czysto praktyczny cel. Fakt, że może stać się dobrym przyciągaczem wzroku, pojawił się wśród ludzi przez lata. Ale tak się stało, a my, kobiety i mężczyźni przyszłości, dziękujemy za to.

Przecież możesz sobie wyobrazić, że codziennie jedziesz w ciasno związanym gorsecie, a twój nadmiernie seksowny kawałek to „kata” pośrodku ud z kanałem wokół spodni, a mężczyzna ma na sobie inne spodnie pod spodniami, sięgając do łydek i odpinając zmagać się z trzema węzłami i dwoma gałkami?

Podziękowania należą Lucy Duff Gordon (pierwsze majtki ze spodenkami do minimum), Maria Tucek i Mary Phelps Jacob (pierwsze biustonosze) i męskie pokolenie (bielizna męska rozwijała się w miarę potrzeb, komfort i pomysły).

Dzisiaj wybieramy spośród nieodpartych cięć, kolorów i wzorów wielu marek, które oczarowują nas każdego sezonu i przyciągają do naszych komódek coraz więcej pięknych, wygodnych i niezbędnych.

NIE POWINIENEŚ CIEBIE POZOSTAWIĆ!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem sportowej, funkcjonalnej, eleganckiej lub seksownej bielizny koronkowej, wybierz ją 3.4. W ten międzynarodowy dzień sprzedawcy organizują imprezy, oferty specjalne lub zniżki na bieliznę, aby zadowolić użytkowników i klientów.

Bielizna dla kobiet

Ponadczasowy Calvin Klein lub kultowy Tommy Hilfiger . Każda marka ma coś w sobie i oferuje majtki, stringi, biustonosze o wielu krojach i kombinacjach kolorystycznych, które sprawiają, że każda kobieta uśmiecha się na ustach. Należy zauważyć, że na niektórych kawałkach szkoda ubierać inne ubrania, ponieważ są piękne.

Bielizna męska

Przede wszystkim komfort. Panowie nie boją się preferować stylu i poczuć charakterystyczne kolory Calvin Klein lub praktyczne 3 opakowania Tommy Hilfiger w przyzwoitej kombinacji kolorów, która jest tak typowa dla marki.

Bielizna dla was obojga, osłodzić się kosztowną połową

To, co jest moje, jest twoje. Zakochanie budzi wielu z nas, nawet pragnienie noszenia tych samych ubrań. Z marką Slippsy nie ma problemu z bielizną. Oferuje modne szorty dla kobiet i mężczyzn na chwile domowego komfortu.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?