−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 68 godzin 51 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Międzynarodowy Dzień Dziecka wymaga 20% zniżki!

  %31. %05. %2021      Ze świata mody

Szczera, kochająca, pełna życia i radości. Dzieci! Lustra, które odzwierciedlają naszą miłość i naszą przyszłość. I chociaż mogą nas bardzo denerwować, nic nie możemy dla nich zrobić.

A jutro ich wielki dzień, Międzynarodowy Dzień Dziecka ! Uczyńmy ich razem szczęśliwymi! Nowe ubrania, w których będą czuć się komfortowo i którymi będą chcieli się pochwalić przed wszystkimi swoimi przyjaciółmi, na przykład na placu zabaw lub w parku, ponieważ są stylowe "supr čupr".

Dla małych łotrzyków, pięknych księżniczek i śpiewających ikon mody mamy sporo nowości od amerykańskiej marki GAP , ponadczasowych butów Crocs czy koszulek Desigual, których nie można przegapić. Dla dziewczynek jest też marka Santoro, której akcesoria z pewnością wywołują uśmiech na twarzy każdej z nich.

A teraz radość z zakupów dla Twoich pociech będzie jeszcze większa! Mamy 20% rabatu na całą odzież dziecięcą. Wystarczy wpisać kod „EXTRA20” w pierwszym kroku zamówienia i kliknąć Zastosuj. A zniżka jest Twoja! Zrób tak szybko, aby jak najszybciej uszczęśliwić swoje dzieci.

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?