−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 146 godzin 2 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

MIŁOŚĆ DO MODY W FORMIE DIFFERENTA DESIGN

  %13. %02. %2019      Different TV CZ / SK

DIFFERENTA DESIGN

>

Nasza miłość i twoja. Nasze marzenie spełniło się w postaci własnej marki. Nasze małe Differeti dziecko.Wszystko to i jeszcze więcej to marka modowa Differenta Design ❤️

>

W ciągu dziesięciu lat w modzie, widzieliśmy już całkiem sporo. Widzieliśmy really gorgeous kawałki, ale widzieliśmy też te mniej udane. Od dziesięciu lat wybieramy dla Państwa najlepsze i najpiękniejsze modne elementy, które świat ma do zaoferowania. Dlatego pewnego dnia postanowiliśmy stworzyć to, co w nas najlepsze. Markę, która reprezentuje Different. Kawałki, które będą bezpośrednio od nas do Ciebie.

Different Design to naprawdę unikalny romans i myślimy, że każdy i każda z nas się w nim odnajdzie. Marka nie boi się żartu, a zwłaszcza oryginalności. Zawsze stara się czymś zachwycić i zaskoczyć. Na przykład, nasze pierwsze koszulki zawierały najlepsze frazy, które naprawdę uczłowieczały. Za przykład niech posłuży hasło "Tata ogłosi hasło" z naprawdę pięknej bajki "Diabeł nie żartuje". Albo "Nie rób Zagorka"-, co jest szczególnie zabawne. Nie można też zapomnieć o legendarnym haśle Stańdy Rezaca "Majn taktit zkusit shushn", które naprawdę najbardziej przypadło Wam do gustu.

>

W miarę upływu czasu pomyśleliśmy, że moglibyśmy wybrać się w kolejną podróż i stworzyć jeszcze kilka modowych dzieł. Dlatego też stworzyliśmy nową kolekcję Differenta Design, która jest naprawdę wyjątkowa. Znajdziesz tu mieszankę różnych stylów, które pokochają wszystkie grupy wiekowe. Mamy kostiumy, mikiny i culottes dla pań. Ale mamy również luksusowe produkty dla mężczyzn w postaci mikins.

Co jeszcze? Milan i Simcha opowiedzą w naszym odcinku w DifferentTV. Cieszymy się, że jesteś z nami.

►►► Różnorodny design sukienki href="/saty__odmienny-design">różnorodny design sukienki

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?