−20 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA20Kończy za 29 godzin 35 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

MILUJEME ANEKKE

  16. 05. 2019      Different TV CZ / SK

ANEKKE

Tutaj w Differentu po prostu kochamy Anekke . Magazyn ozdobiony jest pięknymi elementami, które w dzisiejszej pracy DifferentTV po prostu przedstawiamy. W przeciwnym razie nie jest to możliwe. Niezwykłe elementy czekają na Ciebie w nowej kolekcji Wiosna / Lato 2019!

W tym sezonie Anekke koncentruje się głównie na Jane i Indiach. Dlatego dzisiaj przeanalizujemy je szczegółowo i powiemy, czym się różnią. Jeśli jesteś gotowy, powiedz na głos - KOCHAM ANEKKE !

Simča z Nikolem pokaże ci wszystko w tym odcinku DifferentTV . Ale abyś mógł trochę dłużej czekać, przeczytajmy razem fragment krótkiej opowieści o małej dziewczynce Jane i pięknej. duchowa kraina o nazwie Indie.

Jane

„Pewnego razu mała dziewczynka, która lubiła czytać. To ja, Jane. Dla wielu osób czytanie książek to coś więcej niż hobby. To sposób na ucieczkę od rzeczywistości, życie innym życiem, marzenie bez zamykania oczu. I dla mnie jest to mały magiczny akt, z którego mogę korzystać w dowolnym miejscu na świecie o każdej porze dnia ”.

Te piękne słowa dokładnie opisują, czym chce być Anekke Jane. Więc wiesz, jak ją znasz?

Indie

„Świat został stworzony, aby go odkryć. Dlatego jestem odważną duszą, która chce odkrywać nowe miejsca i wciąż się wzbogacać wszystkimi doświadczeniami, które czekają na mnie gdzieś, gdzie mnie nie było. Bo kiedy jesteś częścią miejsca, narodu i jego nawyki, możesz być o wiele bardziej ludzki, empatyczny i wrażliwy.

Co z Indiami? No wiesz

Zanurz się w świecie snów, ponieważ każdy z nas może marzyć w każdym wieku . Marzenia i wyobraźnia będą również pierwszymi, które podpowiedzą Ci, jak odróżnić Jane i Indie.

NOWA KOLEKCJA KABLI JANE I INDIE


Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?