−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 166 godzin 24 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Moda na biuro trochę się różni

  13. 11. 2013      Ze świata mody

Jeśli pracujesz w biurze, w recepcji lub w biurze, oczekuje się pewnego stylu ubierania. Casual dress code, luźniejszy styl biurowy, nie jest nudny. Pokażemy ci jak.

Opatrunek biurowy niekoniecznie oznacza niewyobrażalne kostiumy z oddychających materiałów. Spróbuj z nami pracować, aby ożywić swoje stroje robocze, przynosząc nową opłatę do miejsca pracy.

Nie martw się kolorami i wzorami. Wybierz na przykład przyzwoitą sukienkę z motywem kwiatowym Desigual. Wypełnij je czarną, przezroczystą torbą, wysokiej jakości czarnymi butami i masz prosty model biura z uśmieszkiem!

Ubrania w biurze mogą nie być nudne. Ubrania w biurze mogą nie być nudne.

Czarna spódnica lub eleganckie spodnie to niezastąpiona klasa biurowa. Aby jednak Twój model nie był w formie, dodaj spodnie lub spódnicę z zabawnym topem. Nie bój się kolorowego swetra z czarną podstawą lub ciekawą koszulą. Inspiracją mogą być swetry Desigual lub figlarne koszule z patchworkiem, które znacznie odświeżają wygląd biura.

Ubrania biurowe nie muszą się nudzić. Wypełnij czarne spodnie kolorowym swetrem Desigual! Ubrania biurowe nie muszą się nudzić. Wypełnij czarne spodnie kolorowym swetrem Desigual.

Czy nosisz spódnicę ? Umieść czarną klasykę w szafce i skup się na kolorowych, ale przyzwoitych kawałkach. Jeśli weźmiesz odwagę i udasz się do biura w bardziej kolorowej spódnicy, pamiętaj o ciemniejszym kolorze bazowym, gdzie powinieneś wybrać resztę swoich ubrań. Przykładem mogą być następujące dwie kolorowe spódnice z czarną podstawą. Idealnie nadają się do prostego, czarnego swetra, który perfekcyjnie dopasowuje wygląd Twojego biura do perfekcji.

Nawet kolorowe spódnice należą do biura. Nawet kolorowe spódnice należą do biura.

Czy podoba ci się ta sukienka ? Wybierz przyzwoite kolory i wzory, dodaj je za pomocą czarnych pończoch lub kurtki i gwiazdki. Nawet pozornie kolorowe sukienki mogą odgrywać główną rolę, gdy dopasujesz je do odpowiednich akcesoriów.

Pozwól, aby Twoja suknia Desigual weszła do twojego biura - z pewnością będziesz świecić! Pozwól, aby Twoja suknia Desigual weszła do twojego biura - z pewnością będziesz świecić!

Celem tego artykułu jest pokazanie, że moda biurowa wcale nie musi być nudna. Przykładem może być nasz czeski prokurator, który od czasu do czasu łączy dzieła Desigual, nawet w naprawdę wysokiej funkcji.

Mamy nadzieję, że w biurze będzie trochę inaczej ...

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?