−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 185 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Moda wykonana w języku czeskim

  29. 10. 2020      Ze świata mody

Czy obchodzi Cię, skąd pochodzą ubrania, które kupujesz i nosisz? Z jakich materiałów i na jakich warunkach jest wykonany? Przyjrzyjmy się razem markom, których modele rodzą się w czeskich głowach, realizowane uczciwymi czeskimi rękami i tym samym podbijają nie tylko nasze czeskie serca. My w Different uwielbiamy i nosimy je z dumą.

Kto się nie bał i stworzył własne ubrania lub dodatki, które są dumne z metki „made in Czech”?

EMES

Czeska, trzyletnia marka, której nazwa składa się z inicjałów jej założyciela i koła przedstawiającego krąg rodzinny, trochę nieregularny, ale zawsze mocno powiązany. Emes ubiera mężczyzn, kobiety i dzieci. W związku z bieżącymi wydarzeniami zaczęli również produkować welony , które powinny być nie tylko obowiązkową koniecznością, ale także stylowym dodatkiem, który Ci się spodoba.

Serce SIMPO

Marzenie o naszej własnej czeskiej marce, która w każdym modelu reprezentowałaby wyrafinowanie, ponadczasową oryginalność i wygodę , spełniła „nasza” Simona Poláková. Pod jej marką znajdziesz sukienki o fantazyjnych krojach, nadające się do codziennego noszenia, na imprezy towarzyskie i wesela. Na rozgrzewkę w suche dni pojawił się gorący nowy produkt - ponczo Simpo w kolorach ze złotymi detalami, na którym możemy zostawić oczy i nie możemy zapomnieć o czapkach Simpo - ciepłe, elastyczne, co więcej, pasuje prawie każdemu, wypróbowaliśmy.

XISS - spełnienie marzeń dwóch czeskich dziewczyn

Oprócz przyjaźni dwoje przyjaciół z Jihlavy łączy w sobie kreatywność, wyczucie mody i chęć tworzenia minimalistycznych, oryginalnych, a przede wszystkim czeskich dodatków dla każdej dziewczyny, kobiety. Ich torebki, plecaki i portfele są wykonane z materiałów przyjaznych dla zwierząt, których trwałość i jakość są bezkonkurencyjne. Akcesoria Xiss mają niepowtarzalny design i przekonają swoją wielofunkcyjnością.

od nas dla Ciebie - DIFFERENTA DESIGN

Jesteśmy młodym, kreatywnym zespołem, więc czasami mamy ochotę zrobić dla Ciebie coś nowego. Pod naszą własną marką czeskich elementów znajdziesz super czapki zimowe z pomponami, pomysłowe T-shirty z czeskimi modnymi hasłami czy aktualnie najbardziej potrzebne zasłony .

Opublikowany przez: Katka Kocandrlova

Podobał Ci się ten artykuł?