−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 111 godzin 23 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Modne dodatki? Base outfitu :)

  01. 08. 2014      Ze świata mody

To piękny letni dzień, abyś mógł wziąć na siebie coś, co cię rozjaśnia i cały dzień poprawia nastrój. Mamy dla Ciebie kilka akcesoriów Desigual, które z pewnością sprawią, że uśmiechniesz się na twarzy :) A na pewno Twoje otoczenie;)

1. WYPOSAŻENIE W ZAPROJEKTOWANE AKCESORIA

Akcesoria Desigual Akcesoria Desigual

Dla wszystkich strojów wybrałem moją prostą białą suknię. Mogłem sobie pozwolić na torebkę Desigual z modnym motywem stokrotki w szaro-niebiesko-białych odcieniach, która idealnie łączy się zarówno z nią, jak iz sukienkami. Kształt torebki został wyjątkowo dobrany w eleganckim prostym stylu z mniejszą liczbą kieszeni. Jako wisienka na torcie wybrałam klamrę plastikową Desigual w tym samym kolorze co torebka.

2. WYŚCIGI LETNIE Z AKCESORIAMI DIAGNOSTYCZNYMI

Akcesoria Desigual Akcesoria Desigual

Dla miłośników czerwonych zakładam na tę wyobrażalną torebkę, która nadaje się do noszenia w ręku. Ponownie, motyw stokrotki, który pasuje do sukienki. Żyjemy w czasach, gdy większość z nas zastąpiła nasz tablet. A ponieważ Desigual myśli o wszystkim, stworzył to piękne opakowanie Ipad na ten sam motyw co torebka. Wszystko jest takie piękne;)

3. WYPOSAŻENIE W KONKRETNE AKCESORIA

IMG_0074 Ostatnią odmianą są te uderzające kolorowe dodatki, w których dominuje zieleń z różem i fioletem. Wybrałem torebkę Desigual mniejszą i znów nadającą się do noszenia z motywem humoru Hummingbird. Z tym samym motywem chusty Desigual uwiązanej w ten niekonwencjonalny sposób. Więc my, panie, były inne :) Wideo z cennymi wskazówkami na temat tetheringu można znaleźć tutaj: https://www.differenttv.cz/jak-uvazat-satek-10-zajimavych-zpusobu/ ;)

Jak ci się podoba?

Pomyśl o akcesoriach, nie jest bezcelowo powiedzieć, że szczegóły to siła :) Bądź inny ...

Opublikowany przez: Team Different

Podobał Ci się ten artykuł?