−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 38 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Modne dodatki Calvin Klein

  20. 02. 2017      Ze świata mody

Wszyscy znacie markę Calvin Klein , wiecie nawet, że bielizna Calvina Kleina jest dostępna w naszym sklepie w piątek. Prawdopodobnie nie wiemy, że oferujemy teraz o wiele więcej i akcesoria modowe Calvina Kleina. Panie i Panowie, pozwól nam wprowadzić torebki, portfele i inne "piękno", które właśnie - MUSI MIEĆ!

Zaczęło się bardzo niepokojąco, gdy zaczęliśmy flirtować z myślą, że Calvin Klein jest świetny i że możemy rozszerzyć gamę tej marki. Z tym pomysłem graliśmy przez jakiś czas, dopóki nie zobaczyliśmy, jakie gorące dziewczyny Calvin Klein faktycznie oferuje i uległem. Kiedy przybyła pierwsza partia, prawie rozebraliśmy je wszystkie, nie martw się, krew nie płynęła, ale wszyscy zgodziliśmy się, że musimy kupić te wyjątkowe, a ponieważ nie chcemy zachować tych klejnotów tylko dla siebie, mamy dla ciebie małe zalecenie .

Damskie torebki Calvin Klein

Torebki Calvin Klein opracowały najdrobniejsze detale, w większości wykonane ze skóry syntetycznej, kilka praktycznych przegródek o przejrzystym układzie, odpinany i regulowany pasek, a nawet "worek na kurz", aby chronić go przed kurzem i innymi zanieczyszczeniami. Torebki zawierają oczywiście kultowe logo marki.

Torebka Calvin Klein

Portfel Calvin Klein

Portfele Calvin Klein są zawsze idealne do torebek, Calvin oferuje różne kształty i rozmiary, i oczywiście jest praktyczny układ i kultowe logo na torebce.

Portfel Calvin Klein

Modne dodatki Calvin Klein

W naszym sklepie znajdziesz inne ciekawe akcesoria, takie jak stylowa skrzynka Calvina Kleina , która ma praktyczne zastosowanie do przechowywania monet, małych kosmetyków i kluczy. Ponadto, kabura ma karabińczyk, który można przymocować w dowolnym miejscu, do torebki, pętli do spodni lub klucza.

Coin Case Calvin Klein

Oczywiście wiemy, że kobieta jest odbiciem męża, a także, że mężczyzna jest odbiciem jego żony, więc nie zapomnieliśmy o was, panowie. Nawet mężczyźni mogą nosić torebki i torby, dziś jest inny czas. Czas, który mówi: "Panowie, nie bójcie się i bądźcie modni!"

Męskie torby Calvin Klein

Męska torba Calvin Klein

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?