−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 186 godzin 6 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

Modne dodatki Desigual SS17

  02. 03. 2017      Ze świata mody

Obiecujemy Ci, co obiecaliśmy w poprzednim artykule z nowej kolekcji Desigual Spring / Summer 2017, a przedstawimy Ci nowe, wyrzeźbione i oryginalne akcesoria. Modne dodatki Desigual są nam znane, są popularne ze względu na ich dzikie wzory i nietypowe kształty. Jak już wspomnieliśmy, Desigual wymyślił o wiele bardziej umiarkowaną kolekcję w tym roku i oczywiście z akcesoriami. Wyobraźmy sobie trochę.

Torebki

Torebki Desigual są znowu kolorowe, wzorzyste, sportowe i eleganckie, ale również monochromatyczne. Niektóre elementy mogą być formowane - powiększanie, kurczenie, przewracanie innych, a inne mogą być po prostu elegancko noszone. Są zatem odpowiednie dla wszystkich dziewcząt i kobiet w różnym wieku i różnych pozycjach.

Torebka Desigual

Torebka Desigual

Portfele

Portfele Desigual mają różne kształty i rozmiary, są dzikie, ale także umiarkowane. Piętro i niektóre można również nosić jako arkusz do pisania. Ale wszystkie mają coś wspólnego, są piękne, stylowe i praktyczne. Niektóre z nich mają rację z torebką w tym samym projekcie, a niektóre nadają się do każdej innej torby.

Portfel Desigual

Biżuteria

Powieść wymienia także styl Boho Chic , w którym Desigual występował w formie biżuterii. Jeśli chodzi o biżuterię, wybór jest ponownie zróżnicowany i trzeba powiedzieć, że biżuteria podlega aktualnym trendom w modzie.

Naszyjnik Desigual

Szaliki

Jeśli nie masz w tym roku szalika Desigual , na pewno wybierzesz eleganckie, ale bardziej sportowe wersje, różne kształty, style i nieskończone możliwości wiązania ich. To widać w naszym filmie.

Desigual szalik

Opublikowany przez: Differenta Team

Podobał Ci się ten artykuł?