−25 % z kodem EXTRA25Kończy za 50 godzin 34 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

MODNE UBRANIA BY MOODO

  %09. %06. %2019      Different TV CZ / SK

MOODO

Minęło zaledwie kilka tygodni, odkąd przedstawiliśmy Wam prawdziwie modowy romans. W rzeczywistości, wprowadziliśmy nową markę w naszym sklepie internetowym. Jego nazwa jest wprost z krainy mody! Czy wiesz, jaka to marka?

Niektórzy z Was mogą już wiedzieć. Niektórzy z Was nawet go widzieli. A niektórym z Was sprawił, że oczy zaświeciły się do tego stopnia, że jest to jeden z nowych, modnych elementów w Waszej szafie. Dobrze, dobrze! Nie będziemy cię długo zatrzymywać. Panie i Panowie, przedstawiamy nową markę odzieżową o nazwie Moodo!

Marka Moodo powstała dziesięć lat temu i w tym czasie stała się numerem jeden wśród marek odzieży damskiej w Polsce. Obecnie posiada ponad 130 sklepów, a dzięki swojej popularności trafia również za granicę. I właśnie dlatego cieszymy się, że możemy jako pierwsi zaprezentować go Państwu tutaj w Czechach.

Moodo jest producentem głównie odzieży damskiej w bardzo przystępnych cenach. Możesz naprawdę wybrać z szerokiej gamy kolorów, cięć i kawałków mody, które będą get you in your knees.

>

Następny LADIES' MOODO CLOTHING

>

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?