−15 % na wszystko (oprócz marki Anekke + Kara) z kodem EXTRA15Kończy za 132 godzin 33 minut
+48 729 086 966 (dni robocze, 8-14)

MÓDNÍ DOPLŇKY CALVIN KLEIN

  04. 03. 2019      Different TV CZ / SK

CALVIN KLEIN

W tym sezonie Calvin Klein postanowił nadać swoim produktom jasne odcienie kolorów.

Głównymi są fuksja i różowy . Dlaczego te kolory? To dość proste, doskonale pasuje do wszystkiego. Cokolwiek masz na sobie. Jeśli jesteś brunetką, brunetką lub blondynką, nic nie stanowi problemu. Zawsze będzie dobrze, a przede wszystkim będzie ci odpowiadać.

Calvin Klein tradycyjnie ma bardzo popularne torebki, szaliki i czapki baseballowe , które szczególnie ci się podobały. Jeśli bardziej skupimy się na torebkach, otrzymamy unikalny i nowy kształt. To piękna torebka z wieloma funkcjami. Możesz nosić go wyłącznie w dłoni lub elegancko nałożyć na ramię (jak na crossbody). Ta piękna torebka ma niezliczone zalety, więc koniecznie sprawdź wideo. Simča wyświetli je wszystkie. I że są!

Oprócz wyżej wymienionych torebek tegoroczna kolekcja obejmuje również dwustronne pasy. To nadchodzące zjawisko, o którym na pewno usłyszysz. Usłyszysz o nich szczególnie w naszym filmie, więc słuchaj uważnie, ale także zobacz, jak są cudowni. W naszym kraju znów była to miłość od pierwszego wejrzenia!

A jeśli interesują Cię inne wiadomości, kliknij wideo, aby zobaczyć, jakie piękne dzieła projektanci CK przygotowali dla Ciebie .

CABLES CK

Opublikowany przez: Martin Špeta

Podobał Ci się ten artykuł?